Bukiety na każdą okazję

14, 15 grudnia (2 dni)

Cena 650 zł + VAT

Warsztaty poprowadzi znany polski florysta z olbrzymim doświadczeniem – Tomasz Max Kuczyński.

Podczas warsztatów będziemy ćwiczyć spiralną technikę układania bukietów.
Wykonamy bukiety klasyczne w różnych formach np. bukiet okrągły, bukiet płaski, naręcze.
Poznamy różne techniki wykonywania kryz i konstrukcji, które urozmaicą nasze prace, ułatwią układanie bukietów i nadadzą naszym pracą niepowtarzalny charakter.

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje oraz zapisy: biuro@florand.com.pl., tel. 601375900

Podczas każdych warsztatów zapewniamy: zróżnicowany materiał florystyczny, gorący posiłek, kawę, herbatę, dyplomy, płytę ze zdjęciami prac.

Tomasz Max Kuczyński już jako dziecko tworzył miniaturowe kompozycje w muszelkach, czy naparstkach. Jest absolwentem Państwowego Liceum Plastycznego w Krakowie oraz Akademii Florystycznej Marioli Miklaszewskiej w Warszawie.

Absolwent kierunku architektury wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Ukończył wiele kursów u czołowych polskich i zagranicznych florystów. Laureat wielu konkursów florystycznych. W 2005 roku zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów we florystyce, a w 2010 r. tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski juniorów we florystyce. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy Juniorów Eurofleurs 2010 w Wielkiej Brytanii. Zdobył tam tytuł II wicemistrza Europy Juniorów. Wygrał także konkurs dla najbardziej innowacyjnego pomysłu na mistrzostwach. W Krakowie prowadzi swoją Agencję Florystyczną. Jest autorem wielu pokazów, wystaw, konkursów florystycznych w Polsce. Swoją pasją chętnie dzieli się z innymi prowadząc warsztaty dla dzieci, młodzieży, seniorów, a także wszystkich pasjonatów sztuki jaką jest florystyka.

DOSTĘPNE ZNIŻKI:

  1. W przypadku udziału 2 lub więcej os. z danej firmy proponujemy rabat na szkolenie w wysokości 10%.
  2. W przypadku przesłania zgłoszenia i dokonania wpłaty za szkolenie do 10 dni przed datą szkolenia, udzielamy dodatkowego rabatu w wysokości – 50 zł (rabat łączy się z promocją pkt 1).

Zainteresowanych szkoleniem prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza.

[vfb id=6]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.