POZNAJ BLUMĘ!


Bluma to mądrze wykrojona i wzbogacona o różnorodne wzory torba na kwiaty. Potrzeba dosłownie trzech ruchów, aby ją złożyć. Dostępna jest w czterech wariantach: Open, Retro, Dot i Heart. Zaprojektowana tak, by z łatwością zmienić jej rozmiar, a w specjalne nacięcia wsunąć liścik bądź wizytówkę kwiaciarni.

PAKUJ I DOSTARCZAJ INNOWACYJNIE


Bluma to pierwsza torba na kwiaty, która ułatwia ich transport. Łączy w sobie ergonomię, ekologię i estetykę – dzięki temu pakowanie oraz dostarczanie kwiatów jest po prostu lepsze i bardziej komfortowe!

Bluma_registered[1]

PERSONALIZUJ


Bluma dostępna jest w czterech wariantach:
Open, Retro, Dot i heart– przy większych zamówieniach możliwy jest zadruk wg. własnego projektu. Specjalne nacięcie z boku torby umożliwia zostawienie wizytówki bądź bilecika.

UŁATWIAJ


Kwiaty są bardzo delikatne przez co wymagają szczególnej ochrony.
Dzięki Blumie bukiety są zabezpieczone przed uszkodzeniem,
a samo dostarczanie kwiatów jest komfortowe. Duża ilość toreb
z zakupami, podróż na rowerze czy transportem miejskim nie stanowią wyzwania.ka.

PARAMETRY BLUMY


Wymiary: 290 mm x 650 mm
Materiał: Najwyższej jakości papier
Pojemność: od 3 do 30 kwiatów, bukietów średniej wielkości
Dodatkowe: Regulacja wielkości (perforacja) 3
Wzory: Retro, Fun, Open (ażur), Heart
Miejsce na wizytówkę lub bilecik


POZNAJ BLUMA SYSTEM


Bluma to nie tylko torba na bukiety, ale również świeże spojrzenie na kwiaty – na ich pakowanie, dostarczanie jak i ekspozycję. System ekspozytorów pozwala na prezentację bukietów oraz szybki zakup w myśl idei „pay&go”.

BLUMA – ZŁOŻONA W 3 KROKACH


Proces projektowy Blumy wymagał niezliczonej ilości prototypów oraz testów w kwiaciarniach, którym towarzyszyli specjaliści z dziedziny florystyki. W ten sposób udało się stworzyć intuicyjny system pakowania – złożenie Blumy wymaga tylko kilka prostych ruchów.

Zobacz film instruktażowy na naszym kanale YouTube


1

Rozłóż Blumę płasko (zadrukowaną stroną do dołu) na blacie roboczym. Następnie, połóż na jej środku swoją kompozycję z kwiatów.


2

Rozłóż Blumę płasko (zadrukowaną stroną do dołu) na blacie roboczym. Następnie, połóż na jej środku swoją kompozycję z kwiatów.


3

Złap kciukiem oraz palcem wskazującym klipsy, znajdujące się po lewej stronie arkusza, a następnie przepchnij je delikatnie przez otwory po lewej stronie. Brawo! Gotowe!

WSZYSTKO, CO JESZCZE CHCIAŁBYŚ WIEDZIEĆ O BLUMIE:


icon-clock_0[1]

Ile kwiatów pomieści Bluma?

Precyzyjnie zaprojektowana torba pozwala na pakowanie bukietów kwiatów o różnej objętości. W Blumę można zapakować nawet do 30 średniej wielkości ciętych kwiatów.

icon-paint[1]

Czy mogę zamówić własny wzór Blumy?

Oczywiście, że tak! Bluma ma inspirować i rozwijać kreatywność. Możliwość personalizacji nadruku uzależniona jest jednak od wielkości zamówienia. Wszystkie pytania, kieruj na: info@wsparcieflorystow.pl

icon-zoom[1]

Z czego wykonana jest Bluma?

Wykonana jest ze specjalnie wyselekcjonowanego – wysokiej jakości papieru. Przeszedł on wiele prób aby, spełnić najwyższe wymogi.

icon-cart[1]

Gdzie kupię Blumę?

W hurtowni Florand w Bolesławcu. Zachęcamy także do zamawiania opakowań przez Internet.

icon-umbrella[1]

Czy Bluma jest wodoodporna?

Bluma wykonana jest z wysokiej jakości papieru. Dzięki temu odporna jest na wilgoć, która towarzyszy kwiatom ciętym. Chodzi przede wszystkim o mokre łodygi kwiatów bezpośrednio po wyjęciu ich z wazonu.

icon-layers[1]

 Jaka jest najmniejsza ilość Blumy jaką mogę zamówić?

Minimalna ilość zamówienia to 30 sztuk.

ZAMÓW BLUMĘ!


  • Bluma_Open_left1[1]
  • Bluma_Open_center1[1]
  • bluma-open-big1[1]

Bluma Open

(chwilowo niedostępne)

Dzięki dziesiątkom otworków – tworzy piękny ażurowy wzór. Torba po założeniu nawiązuje do formy klasycznego koszyka. Eksponuje piękno różnorodnych bukietów.

  • Bluma_Retro_left[1]
  • Bluma_Retro_center1[1]
  • Bluma_Retro_right1[1]

Bluma Retro

Abstrakcyjny wzór nawiązujący do stylistyki lat 60-tych. Podkreśla intensywne kolory kwiatów – szczególnie odcienie czerwieni.

  • Bluma_Dot_left[1]
  • Bluma_Dot_center[1]
  • bluma-dot-big[1]

Bluma Dot

Ponadczasowy motyw – świeży, lekki, radosny. Doskonale komponuje się z tulipanami, żonkilami i innymi wiosennymi kwiatami.

Bluma Heart

Dziesiątki zielonych serduszek, naturalny papier, razem z kwiatową kompozycja dopełniają podarunek pełen uczuć.

Zamów Blumę już teraz w naszym sklepie

BLUMA – WSZĘDZIE TAM, GDZIE SĄ EMOCJE


Historia Blumy to historia obserwacji – wierzymy, że proste rozwiązania dają najwięcej. Projekt powstał przy ścisłej współpracy projektanta z florystami i pracownikami kwiaciarni. Stworzyliśmy pierwsze na świecie opakowanie na bukiety i kwiaty cięte – opakowanie, które nie tylko jest funkcjonalne, ale także estetyczne.