Sycylia z Tomaszem Kuczyńskim

3 dni, 6 godzin dziennie (18 godz.)


Chcielibyśmy w naszym działaniu wyjść poza potoczne znaczenie tego przysłowia. Aby podróże kształciły jeszcze bardziej. Czy można połączyć podróże do pięknych miejsc w Europie, błogi wypoczynek i warsztaty florystyczne pod okiem mistrza florystyki? Jesteśmy przekonani, że tak! Od wielu lat łączymy pasję do podróży z pasją do florystyki! Zapraszamy na cykliczne, wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Podróże kształcą florystycznie”! Zwiedzajmy wspólnie najpiękniejsze miejsca w Europie w poszukiwaniu florystycznych inspiracji.

Plan warsztatów florystycznych: Sycylia 2020

3 dni, 6 godzin dziennie (18 godz.)

Turnus

21-28 listopada 2020 - warsztaty 25-27 listopada

Prowadzi: Tomasz Max Kuczyński


 • Dzień 1: Bukiety ślubne

  Temat “boho” podejmiemy na różne sposoby. Zrealizujemy wiele formy i poznamy techniki, które uatrakcyjnią nasze prace.

 • Dzień 2: Dekoracje stołów, pojazdów

  W unikatowych naczyniach zrealizujemy oryginalne dekoracje stołów.

 • Dzień 3: Wianki i biżuteria kwiatowa

  Popracujemy także nad pięknymi aranżacjami do fotografowania by urozmaicić portfolio i zaskoczyć klientów.

W własnym zakresie:
Dojazd, dolot, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie. Chętnie pomożemy we wszystkich formalnościach, zarezerwowaniu biletu, noclegu, transferu z lotniska,

Opcjonalne szkolenia. Jeśli tylko chcesz!

3 dni, 3 godziny dziennie (9 godz.)

Kwitnąca Marka

9 godzin

Prowadzi: Andrzej Dąbrowski


 • Dzień 1: Misja, wizja, strategia

  Nie możesz mieć wszystkich klientów – wymarzony klient. Lokalizacja – czynnik strategiczny. Wyróżnij się lub zgiń! Dlaczego nie warto sprzedawać zbyt tanio – kosztorysowanie produktów i usług florystycznych.

 • Dzień 2: Innowacje w branży

  Zastrzeżenie znaku. Wnętrze kwiaciarni gwarancją sukcesu. Jak stworzyć plan marketingowy? Media społecznościowe idealne narzędzie wspomagające budowanie marki.

 • Dzień 3: Co florysta wiedzieć powinien

  Przykłady marek z branży kwiatowej. Jak przewidywać – planowanie, prognozy. Dobre i złe wieści z rynku.

Aby szkolenie się odbyło potrzebujemy minimum 5 osób.

Cena: 500 zł/os.

Fotografia i promocja

9 godzin

Prowadzi: Bernard Łętowski


 • Dzień 1:

  Chcesz zrobić lepsze zdjęcia swoich prac aparatem czy komórką? Będzie ci łatwiej, jeśli poznasz podstawy fotografii, zrozumiesz jak robić zdjęcia, aby były lepsze i lepiej odbierane przez tych, którzy je oglądają

 • Dzień 2:

  Nic tak nie pomaga w promocji efektów pracy florysty jak dobre fotografie pokazujące ich piękno. Poznając możliwości jakie drzemią w twoim aparacie ułatwisz sobie pracę i łatwiej zachwycisz swoich klientów. Fachowe wskazówki profesjonalisty pomogą ci poznać proste sposoby na to, aby unikać błędów początkujących fotografów.

 • Dzień 3:

  Jak ogarnąć promocję na Facebooku, Instagramie, Pintereście czy Snapchacie? Do czego potrzebna jest strona internetowa? Jak omijać pułapki social mediów i wykorzystywać ich potencjał? Postaram się pomoc Ci w skuteczniejszej promocji Twojego biznesu. I pomóc Ci uniknąć błędów.

Aby szkolenie się odbyło potrzebujemy minimum 5 osób.

Cena: 500 zł/os.

Warunkiem koniecznym jest zebranie minimum 10 osobowej grupy. Proszę wcześniej nie dokonywać rezerwacji noclegu i przelotu.