Gadżety reklamowe

przywieszka

Czy masz już przywieszkę do bukietów, która zawiera informacje ważne dla osoby obdarowanej bukietem – jak dbać o kwiaty, a zarazem jest praktyczną wizytówką kwiaciarni?
Ja mam już od dawna! Pierwsze wykonywałem samodzielnie wg własnego projektu, drukowałem najpierw czarno-białe, później w kolorze na kartoniku, samodzielnie wycinałem, dziurkowałem. Było przy tym wiele pracy ale takie były czasy.
Parę lat temu zdecydowałem się na przygotowanie profesjonalnego projektu i wykonania zawieszki wg moich wskazówek. Ostateczny efekt okazał się idealny. Wznawiając kolejny wydruk zawieszki postanowiłem zaproponować Ci to praktyczne rozwiązanie.
Jeżeli uważasz, że przyda Tobie się w codziennej pracy w kwiaciarni to proszę o kontakt, przygotuję dla Ciebie indywidualny projekt i ofertę.
● Edukuj klientów, przypominaj o najbardziej oczywistych zasadach pielęgnacji kwiatów, choćby o tym, że kwiaty należy wstawić do wody. ● Do każdego produktu z kwiatów ciętych oprócz odżywki dodawaj przywieszkę z instrukcją jakie czynności należy wykonać i jakich sytuacji unikać aby bukiet jak najdłużej zachował swoją dekoracyjność.
Korzystny wizerunek ma bezpośredni wpływ na efektywność działania kwiaciarni. Wysoka świadomość marki to więcej klientów, dobra reputacja to dobre ceny, przewaga wizerunkowa to wzrost sprzedaży.

Poniżej formularz zamówienia. W przypadku zainteresowania proszę o wypełnienie i odesłanie na adres wsparcieflorystow@gmail.com. Może być w formacie Word, może być wydrukowane, wypełnione długopisem i odesłane zdjęcie.
Ważne, aby wpisać uważnie dane jakie mają być na wydruku.
Proszę również o przesłanie logo (najlepiej w wersji wektorowej, PDF lub po prostu na białym tle). Po otrzymaniu niezbędnych informacji niezwłocznie przygotujemy i prześlemy projekt do akceptacji.

W formularzu zamówieniowym podane są ceny zawieszek. W przypadku zainteresowania oferta proszę wypełnić formularz i przesłać na adres wsparcieflorystow@gmail.com.

ZAMÓWIENIE_FLORAND_ZAWIESZKA

Pakiet zawieszek można również kupić w naszym SKLEPIE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.