Przygotuj kalendarz na 8 marca!

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Spodziewaj się spodziewanego, czyli bądź gotów na spory ruch w zamówieniach na bukiety 8 marca. Jeśli jesteś naszym czytelnikiem, mamy nadzieje, że  korzystasz już ze świetnego narzędzia, czyli Kalendarza Florysty. Dzień Kobiet to jeden z tych najtrudniejszych dni w roku, mimo iż w naszym kalendarzu zamieściliśmy aż 3 strony dobrym kwiaciarniom może jednak zabraknąć miejsca na zamówienia, ale…

Chcemy wam pomóc, przygotowaliśmy dodatkowe kartki A4 do kalendarza, które możesz samodzielnie wydrukować i umieścić w kalendarzu a kiedy już nie będą Ci potrzebne możesz je zarchiwizować.

Plik do pobrania i wydrukowania

Pobierz

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.