…to będzie dobry rok

Eryk Lewandowski

Mam i ja…dziękuję? …to będzie dobry rok Aleksandra Bilik-Żemła‎

Piękny ten kalendarz!

Eryk Lewandowski

Piękny ten kalendarz! Dziękuję Andrzej ? Sonia Wilk

Jest i mój

Eryk Lewandowski

Jest i mój? Magdalena Konkel