Kompetentny pracownik

Dobry sprzedawca to większa efektywność firmy florystycznej.


Jaki dziś powinien być idealny pracownik?

Przede wszystkim kompetentny. Pracodawcy chcą zatrudniać najlepszych, ludzi, którzy wiedzą, co robią, znają się na tym i to lubią. Szczególnie teraz warto zadbać o podniesienie kompetencji pracowników, gdy wzrosły ich wymagania finansowe. Wzrost wynagrodzeń możliwy jest w sytuacji kiedy pracownicy będą efektywniejsi w swoim działaniu, kiedy będą sprzedawać lepiej i więcej. Obsługa klienta to skomplikowany proces, a od obsługi zależy bardzo wiele. Dlatego warto inwestować w pracowników i rozwijać ich kompetencje.

Super szkolenie. Bardzo otworzyło mi oczy i pozwoliło spojrzeć na wiele spraw zupełnie inaczej. Świetny prowadzący posiadający ogromna wiedzę. Polecam również każdemu kto już posiada własny biznes 🙂

Dorota Iwandowska

O szkoleniu powiedziała mi moja znajoma, która z kwiatami, nie ma nic wspólnego, ale zauważyła reklamę na fb.
Od roku prowadzę moja kwiaciarenkę i nie było mi łatwo “uwolnić” się” na dwa dni szkolenia. Jednak bardzo chciałam zobaczyć prawdziwy plan marketingowy, sprawdzić czy moje sposoby planowania zakupów i prognozowania sprzedaży są poprawne – chciałam poznać bardziej skuteczne metody i w końcu chciałam zebrać informacje, by sprawdzić czy moja wizja kwiaciarni jest realistyczna, a przede wszystkich rentowna.
Uważam, że było warto wziąć udział w tym szkoleniu i co więcej, przekonałam się, że to szkolenie to może również pomóc osobom, które już wystartowały z własną kwiaciarnią.
Oprócz świetnej atmosfery, w pełni profesjonalnej organizacji oraz bardzo dobrej struktury szkolenia, w ciągu tych kilku dni w każdym momencie mogłam bez zahamowań zadawać nurtujące mnie pytania i prosić o wyjaśnienia. Cenię wiedzę merytoryczna i praktyczną Pana Andrzeja, wiele jego sugestii zmusiło mnie do zastanowienia i dzięki temu powstały nowe pomysły.

Natalia Nowak

Plan szkolenia


  • 7 głównych etapów sprzedaży

  • 5 kroków skutecznej sprzedaży.

  • Zachowanie asertywność

  • Opanować stres

  • Wybrane zagadnienia prawne i podatkowe związane z branżą kwiatową

  • Standardy i procedury w firmie florystycznej.

  • Kto płaci Twoja pensję?

  • Ile kosztują błędy?

  • Jaki był Twój spektakularny błąd - Ile kosztował?

  • Efektywność ma wpływ na dochodowość

Zgłoś się wcześniej i zapłać o 100 zł mniej!

Szkolenie prowadzi

Andrzej Dąbrowski

Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem.

Terminy 2018