Kwitnące przedsiębiorstwo

Co florysta wiedzieć powinien aby jego praca była nie tylko efektowna, ale i efektywna.


Dużym ograniczeniem w sukcesie sprzedawcy jest „mentalna” przewaga jaką ma nad nim klient. To on płaci pensję, przez co na wiele może sobie pozwolić i ma duże wymagania. Sprzedawca, ulegający manipulacjom ze strony klientów, nie rozpoznaje wszelkich gier mających na celu tylko i wyłącznie „wygraną klienta”, sprzeda produkt lub usługę, ale głównie poprzez obniżenie ceny.

Pomimo długoletniej działalności w biznesie

Pomimo długoletniej działalności w biznesie florystycznym dopiero dzięki szkoleniom u Andrzeja zrozumiałam jak wiele błędów popełniam i jak wiele człowiek musi się jeszcze uczyć i zmieniać swoją mentalność. To Andrzej był pierwszą osobą która otwarcie i szczere uświadamia jak powinno się i jak nie należy prowadzić tego niestety w tych czasach trudnego biznesu florystycznego.

Barbara Jochymek

Szkolenia dały mi napęd do rozwoju mojej firmy

Byłam na dwóch szkoleniach organizowanych przez firmę Florand Monika i Andrzej Dąbrowscy S.C. i wybieram się wraz z ekipą mojej kwiaciarni na trzecie. Szkolenia dały mi napęd do rozwoju mojej firmy. Usystematyzowały moje przeczucia i przekuły je w pewność siebie. Długie rozmowy poszerzyły florystyczne i biznesowe horyzonty. Wszystko dzięki świetnej znajomości branży ambitnych Właścicieli Florand -U oraz ich chęci dzielenia się swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą.

Katarzyna Jedyk

Kwiaciarnia to biznes

Ja dodam, że Andrzej udowadnia, że kwiaciarnia to biznes i trzeba bardzo umiejętnie nim zarządzać, żeby czerpać zadowolenie i zysk. Polecam! 😉

Joanna Pietrzak

Dziękowałem Andrzejowi za szkolenie, które

Dziękowałem Andrzejowi za szkolenie, które zorganizował, poniżej krótka opinia. Szkolenie oparte na ogromnej wiedzy prowadzącego, wiedzy praktycznej co niezwykle ważne. Wiele przykładów pokazujących jak działać w kwiaciarni, na czym polega ten biznes oraz na co zwracać szczególną uwagę. Bardzo ciekawe materiały, które obecnie wykorzystujemy w naszej kwiaciarni Kwiaty Na Warsztacie Dąbrowa Górnicza (www.kwiatynawarsztacie.pl). Jako osoba, która zarządza kwiaciarnią szkolenie pozwoliło mi na zbudowanie strategii pod kątem pozycjonowania na rynku, odpowiedniego asortymentu oraz zbudowania przewagi konkurencyjnej na lokalnym rynku. Polecam szkolenie dla osób rozpoczynających pracę w tym biznesie oraz dla takich, którzy szukają nowych pomysłów jak zachęcać i efektywnie obsługiwać naszych klientów.

Bartosz Wadowski

Chcialabym podziekowac za szkolenie, za

Chcialabym podziękować za szkolenie, za otrzymane materiały i przekazaną wiedzę. Szkolenie Kwitnące przedsiębiostwo dziala jak najlepsza terapia – strach zniknął. Tak byl strach, brak wiedzy ale już tego nie ma. W praktyce, od kontaktu mailowego, przez spotkanie do podpisania umowy. Nie znajomi, nie z polecenia, ktoś całkiem obcy. Klienci brali pod uwagę także innych florystycznych wykonawców – wybrali mnie. Dziękuję jeszcze raz, za przekazaną wiedze, świetną atmosferę podczas szkolenia, a także za staly kontakt i pomoc w nagłych przypadkach po szkoleniu.

Justyna

Plan szkolenia


Dzień 1: Pasja i Biznes


 • Nauka na błędach bywa kosztowna

  jak przejść od kłującego biznesu w kwitnące i owocujące przedsięwzięcie?

 • Padnij, powstań

  5 moich porażek, 5 moich sukcesów

 • Analiza najczęstszych błędów

  popełnianych przez przedsiębiorców florystycznych

 • Kosztorys

  z kalkulatorem w ręku

Dzień 2: Sztuka sprzedaży


 • Wybrane zagadnienia

  prawne i podatkowe związane z branżą kwiatową

 • Dlaczego ludzie kupują?

 • 7 głównych etapów sprzedaży

 • 5 kroków skutecznej sprzedaży.

Interesujesz się tylko jednym dniem szkolenia?
Jeśli jesteś zainteresowany tylko jednym dniem szkolenia skontaktuj się z nami ustalimy wszystkie szczegóły indywidualnie.

Tylko w wakacje o 50% taniej dzięki FloraGO!

Szkolenie prowadzi

Andrzej Dąbrowski

Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem.

Terminy 2020

14-15.06, Wrocław
21-22.06, Gdańsk
28-29.06, Kraków
12-13.07 Gorzów Wlkp.
19-20.07 Warszawa
26-27.07 Lublin
02-03.08 Toruń
09-10.08 Wrocław
16-17.08 Katowice
23-24.08 Poznań