Kwitnące przedsiębiorstwo

Co florysta wiedzieć powinien aby jego praca była nie tylko efektowna, ale i efektywna.


Dużym ograniczeniem w sukcesie sprzedawcy jest „mentalna” przewaga jaką ma nad nim klient. To on płaci pensję, przez co na wiele może sobie pozwolić i ma duże wymagania. Sprzedawca, ulegający manipulacjom ze strony klientów, nie rozpoznaje wszelkich gier mających na celu tylko i wyłącznie „wygraną klienta”, sprzeda produkt lub usługę, ale głównie poprzez obniżenie ceny.

Cudowna atmosfera, otwarte rozmowy i nowe florystyczne znajomości

Andrzej Dąbrowski świetny prowadzący, przekazał ogrom wiedzy gromadzonej latami. Cudowna atmosfera, otwarte rozmowy i nowe florystyczne znajomości. Głowa boląca od nadmiaru pomysłów i wiedzy oto skutki szkolenia. Gorąco polecam, warto uczestniczyć w tego typu wydarzeniach.

Renata Fabjańczuk

Warto się oderwać nie tylko od codzienności

Kolejne szkolenie za mną oczywiście u Andrzeja Dąbrowskiego i na pewno nie ostatnie. Warto się oderwać nie tylko od codzienności, ale przede wszystkim od swych codziennych przekonań i skonfrontować je z kimś kto jest nie tylko dłużej na rynku, ale aby wyrwać się ze swych przekonań i spojrzeć na to z innej strony. Do tego super miejsce, fajna jak zawsze atmosfera i świetni ludzie 🙏💛

Ewa Kowalska

Merytorycznie przygotowane zagadnienia, świetna atmosfera

Bardzo polecam szkolenia u Pana Andrzeja. Merytorycznie przygotowane zagadnienia, świetna atmosfera i cały ogrom cennych wskazówek dla profesjonalistów jak również tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę 🙂
Do zobaczenia.

Viola Celejewska

Wyniosłyśmy wiele cennych wskazówek

Dziękujemy za profesjonalnie wykonane dla nas szkolenie. Wyniosłyśmy wiele cennych wskazówek, które już zaczęłyśmy wprowadzać do naszych działań. Do zobaczenia na następnym szkoleniu. Pozdrawiamy Małgorzata i Natalia.

Małgorzata Monika Głowacka

Autentyczność i mnóstwo przykładów z życia

Super szkolenie 👏Wiedza i doświadczenie P. Andrzeja a przede wszystkim autentyczność i mnóstwo przykładów z życia Bukieciarza i nie tylko. Polecam!

Wioletta Górecka

Plan szkolenia


Dzień 1: Pasja i Biznes


 • Nauka na błędach bywa kosztowna

  jak przejść od kłującego biznesu w kwitnące i owocujące przedsięwzięcie?

 • Padnij, powstań

  5 moich porażek, 5 moich sukcesów

 • Analiza najczęstszych błędów

  popełnianych przez przedsiębiorców florystycznych

 • Kosztorys

  z kalkulatorem w ręku

Dzień 2: Sztuka sprzedaży


 • Wybrane zagadnienia

  prawne i podatkowe związane z branżą kwiatową

 • Dlaczego ludzie kupują?

 • 7 głównych etapów sprzedaży

 • 5 kroków skutecznej sprzedaży.

Interesujesz się tylko jednym dniem szkolenia?
Jeśli jesteś zainteresowany tylko jednym dniem szkolenia skontaktuj się z nami ustalimy wszystkie szczegóły indywidualnie.

Zgłoś się 14 dni wcześniej i zapłać o 100 zł mniej!

Najbliższe terminy

16-17 kwietnia, Lublin
23-24 kwietnia, Koszalin
21-22 maja, Warszawa

Szkolenie prowadzi

Andrzej Dąbrowski

Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem.