Kwitnące przedsiębiorstwo

Co florysta wiedzieć powinien aby jego praca była nie tylko efektowna, ale i efektywna.


Dużym ograniczeniem w sukcesie sprzedawcy jest „mentalna” przewaga jaką ma nad nim klient. To on płaci pensję, przez co na wiele może sobie pozwolić i ma duże wymagania. Sprzedawca, ulegający manipulacjom ze strony klientów, nie rozpoznaje wszelkich gier mających na celu tylko i wyłącznie „wygraną klienta”, sprzeda produkt lub usługę, ale głównie poprzez obniżenie ceny.

Szkolenie ‘kwiaciarnia bez falstartu’ to

Szkolenie ‘kwiaciarnia bez falstartu’ to wyjątkowy dla mnie czas. Dużo praktycznych informacji, wskazówek – np. jakimi metodami pozyskać jakiego klienta, czego unikać w prowadzeniu kwiaciarni a co przynosi duże dochody.
Bardzo dobra atmosfera, wróciłam pozytywnie doładowana i jeszcze bardziej zmotywowana do działania. Dziękuję 🙂

Magdalena Błażejewska

Cudowna atmosfera, otwarte rozmowy i nowe florystyczne znajomości

Andrzej Dąbrowski świetny prowadzący, przekazał ogrom wiedzy gromadzonej latami. Cudowna atmosfera, otwarte rozmowy i nowe florystyczne znajomości. Głowa boląca od nadmiaru pomysłów i wiedzy oto skutki szkolenia. Gorąco polecam, warto uczestniczyć w tego typu wydarzeniach.

Renata Fabjańczuk

Warto się oderwać nie tylko od codzienności

Kolejne szkolenie za mną oczywiście u Andrzeja Dąbrowskiego i na pewno nie ostatnie. Warto się oderwać nie tylko od codzienności, ale przede wszystkim od swych codziennych przekonań i skonfrontować je z kimś kto jest nie tylko dłużej na rynku, ale aby wyrwać się ze swych przekonań i spojrzeć na to z innej strony. Do tego super miejsce, fajna jak zawsze atmosfera i świetni ludzie ??

Ewa Kowalska

Merytorycznie przygotowane zagadnienia, świetna atmosfera

Bardzo polecam szkolenia u Pana Andrzeja. Merytorycznie przygotowane zagadnienia, świetna atmosfera i cały ogrom cennych wskazówek dla profesjonalistów jak również tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ?
Do zobaczenia.

Viola Celejewska

Wyniosłyśmy wiele cennych wskazówek

Dziękujemy za profesjonalnie wykonane dla nas szkolenie. Wyniosłyśmy wiele cennych wskazówek, które już zaczęłyśmy wprowadzać do naszych działań. Do zobaczenia na następnym szkoleniu. Pozdrawiamy Małgorzata i Natalia.

Małgorzata Monika Głowacka

Autentyczność i mnóstwo przykładów z życia

Super szkolenie ?Wiedza i doświadczenie P. Andrzeja a przede wszystkim autentyczność i mnóstwo przykładów z życia Bukieciarza i nie tylko. Polecam!

Wioletta Górecka

Wymiany sukcesów i porażek, nowe znajomości

Ciekawe spotkanie ludzi z tej samej branży , wymiany sukcesów i porażek , nowe znajomości i Pan Andrzej który otwiera nam oczy na rozwiązania które tak naprawdę znamy ale nie dostrzegamy . Dla mnie super doświadczenie ? i przewietrzona głowa ?

Agnieszka Grala

U nas od jutra wielkie zmiany

Z całego serca serdecznie dziękujemy za mega szkolenie. Było rewelacyjnie. U nas od jutra wielkie zmiany dzięki Pana szkoleniu i zapewne jeszcze skorzystamy. Pozdrawiamy serdecznie.

Ewelina Szymańska

Ma naprawdę dużą wiedzę

Było mi bardzo miło poznać wszystkich uczestników. Dziękuję, że w końcu udało mi się poznać tak doświadczoną osobę jak Andrzej Dąbrowski i jego sympatyczną córkę. Super człowiek, który ma naprawdę dużą wiedzę, dzięki FloraGO ze udało mi się z wami być na tym szkoleniu. Super polecam?

Magdalena Kowalska

Mnóstwo wiedzy

Bardzo dobre szkolenie mnóstwo wiedzy, dyskusji i wymiany doświadczeń 🙂 Bardzo dziękuję

Ewa Wydra

Super szkolenie…

Super szkolenie… długo na nie czekałam… warto… Andrzej Dąbrowski super prelegent? ?. Fajnie że byłam z Wami. Dzięki Flora Go ?

Donata Dziuba

Świetny prowadzący

Andrzej Dąbrowski świetny prowadzący, przekazał ogrom wiedzy gromadzonej latami. Cudowna atmosfera, otwarte rozmowy i nowe florystyczne znajomości. Głowa boląca od nadmiaru pomysłów i wiedzy oto skutki szkolenia. Gorąco polecam, warto uczestniczyć w tego typu wydarzeniach.

Renata Fabjańczuk

Pomimo długoletniej działalności w biznesie

Pomimo długoletniej działalności w biznesie florystycznym dopiero dzięki szkoleniom u Andrzeja zrozumiałam jak wiele błędów popełniam i jak wiele człowiek musi się jeszcze uczyć i zmieniać swoją mentalność. To Andrzej był pierwszą osobą która otwarcie i szczere uświadamia jak powinno się i jak nie należy prowadzić tego niestety w tych czasach trudnego biznesu florystycznego.

Barbara Jochymek

Szkolenia dały mi napęd do rozwoju mojej firmy

Byłam na dwóch szkoleniach organizowanych przez firmę Florand Monika i Andrzej Dąbrowscy S.C. i wybieram się wraz z ekipą mojej kwiaciarni na trzecie. Szkolenia dały mi napęd do rozwoju mojej firmy. Usystematyzowały moje przeczucia i przekuły je w pewność siebie. Długie rozmowy poszerzyły florystyczne i biznesowe horyzonty. Wszystko dzięki świetnej znajomości branży ambitnych Właścicieli Florand -U oraz ich chęci dzielenia się swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą.

Katarzyna Jedyk

Kwiaciarnia to biznes

Ja dodam, że Andrzej udowadnia, że kwiaciarnia to biznes i trzeba bardzo umiejętnie nim zarządzać, żeby czerpać zadowolenie i zysk. Polecam! 😉

Joanna Pietrzak

Dziękowałem Andrzejowi za szkolenie, które

Dziękowałem Andrzejowi za szkolenie, które zorganizował, poniżej krótka opinia. Szkolenie oparte na ogromnej wiedzy prowadzącego, wiedzy praktycznej co niezwykle ważne. Wiele przykładów pokazujących jak działać w kwiaciarni, na czym polega ten biznes oraz na co zwracać szczególną uwagę. Bardzo ciekawe materiały, które obecnie wykorzystujemy w naszej kwiaciarni Kwiaty Na Warsztacie Dąbrowa Górnicza (www.kwiatynawarsztacie.pl). Jako osoba, która zarządza kwiaciarnią szkolenie pozwoliło mi na zbudowanie strategii pod kątem pozycjonowania na rynku, odpowiedniego asortymentu oraz zbudowania przewagi konkurencyjnej na lokalnym rynku. Polecam szkolenie dla osób rozpoczynających pracę w tym biznesie oraz dla takich, którzy szukają nowych pomysłów jak zachęcać i efektywnie obsługiwać naszych klientów.

Bartosz Wadowski

Chcialabym podziekowac za szkolenie, za

Chcialabym podziękować za szkolenie, za otrzymane materiały i przekazaną wiedzę. Szkolenie Kwitnące przedsiębiostwo dziala jak najlepsza terapia – strach zniknął. Tak byl strach, brak wiedzy ale już tego nie ma. W praktyce, od kontaktu mailowego, przez spotkanie do podpisania umowy. Nie znajomi, nie z polecenia, ktoś całkiem obcy. Klienci brali pod uwagę także innych florystycznych wykonawców – wybrali mnie. Dziękuję jeszcze raz, za przekazaną wiedze, świetną atmosferę podczas szkolenia, a także za staly kontakt i pomoc w nagłych przypadkach po szkoleniu.

Justyna

Jeśli masz kwiaciarnię, pracownię florystyczną,

Jeśli masz kwiaciarnię, pracownię florystyczną, jesteś florystycznym freelancerem i zależy Ci na tym żeby mieć z pracy profity nie tylko w postaci satysfakcji to koniecznie wybierz się na to szkolenie. Dla mnie wiedza o prowadzeniu biznesu okazała się kluczowa. Andrzej jest niesamowitym fachowcem – nikt inny tak skrupulatnie nie bada branży, nikt inny tak chętnie nie przekazuje wiedzy, nikt inny nie prowadzi tak profesjonalnego szkolenia na temat prowadzenia biznesu. A poza tym – spotkanie z innymi florystami, wymiana doświadczeń – bezcenne. To najlepsza inwestycja, jaką zrobiłam w ubiegłym roku i moje najlepsze biznesowe szkolenie w jakim uczestniczyłam. Naprawdę warto!

Asia Korzeniewska-Pohl

Efektywnie spędzony czas między wartościowymi ludźmi

Jestem pod dużym wrażeniem tego szkolenia już od dłuższego czasu próbowałam się zmobilizować ale zawsze mi coś nie pasowało.Swoją wiedzę i cenne informacje, które nam Andrzej w bardzo ciekawy sposób przekazałeś, bazując na swoich wieloletnich doświadczeniach. Teraz tylko od nas zależy czy i w jaki sposób umiejętnie to wykorzystamy i wdrożymy w naszą florystyczną działalność. Dla mnie to był mile i efektywnie spędzony czas między wartościowymi ludźmi, których poznałam. Wiem, że będę starała się wykorzystywać Twoje cenne wskazówki i porady, które znacznie usprawnią mi pracę.?? jestem pełna nadziei, że mi się uda.

Elwira Głowiak

Takie szkolenie to burza mózgów

Takie szkolenie to burza mózgów. Akumulatory naładowane czas na działanie. Polecam!

Iwona Dahm

To najlepszy prezent jaki mogłam dostać

To był czas nauki, odpoczynku od codzienności, refleksji i poznania bardzo fajnych kreatywnych ludzi. Teraz przeprowadzam szkolenie mojej mamie 🙂 szkolenie to było moim prezentem urodzinowym i to najlepszy prezent jaki mogłam dostać. Dziękuję za miło spędzony czas… i możliwość poznania Was wszystkich 🙂  Super dwa dni. Rewelacyjne szkolenie otwierające oczy na wiele aspektów. Andrzej bardzo kontaktowy i sympatyczny człowiek który doskonale przekazuje swoją wiedzę.

Danka Kukawa

Jestem po dwudniowym szkoleniu Kwitnące

Jestem po dwudniowym szkoleniu Kwitnące Przedsiębiorstwo i …spać nie mogę bo taka pozytywna burza mózgu! Bywałam na wielu szkoleniach, ale to było jedno z najlepszych w jakich miałam okazję brać udział. Sposób prowadzenia to pełen profesjonalizm! To szkolenie otworzyło mi umysł na nowe możliwości i bardzo podbudowało. Dowiedziałam się wielu ciekawych i cennych informacji. A sam Pan Andrzej… to bardzo sympatyczny, zaangażowany w świat florystyki człowiek o ogromnej wiedzy. Polecam!!!

Monika Zając

Burza mózgów… teraz czas na działanie!

było super 🙂 burza mózgów:) teraz czas na działanie:) polecam wszystkim. długo czekałam ale warto było.

Martyna Naskręt

Na szkoleniu otwierają się oczy i klapki w głowie…

Dziękuję bardzo! Na szkoleniu otwierają się oczy i klapki w głowie… Naprawdę warto!

Katarzyna Partyka

Cieszę się że uczestniczyłam w szkoleniu

Cieszę się że uczestniczyłam w szkoleniu.Poznanie ciekawych osób i ich doświadczeń bezcenne. Dziękuję i pozdrawiam ?

Jokiel Joanna

Wiedzę już mamy, teraz tylko znaleźć w sobie siłę

…no kochani. Wiedzę już mamy, teraz tylko znaleźć w sobie siłę, aby wprowadzić zmiany na lepsze i puścić te wszystkie zbędne ‘sroki’. Analiza swojego biznesu bez sentymentów. Dziękuję Andrzej, mądry i cierpliwy człowieku 🙂 Polecam szkolenie z czystym sumieniem.

Magdalena Hamer-Szymańska

Naprawdę warto było spotkać Andrzeja.

Naprawdę warto było spotkać Andrzeja. Najpierw miałyśmy inne pomysły ale żeby otworzyły się klapki w głowie i oczy trzeba być i uczestniczyć. Wiem ze to trudne ale nie da się przekazać . Bo niby sprawy oczywiste a jednak gdy mówił i dawał przykłady Andrzej to dopiero do człowieka dociera. Po prostu Andrzej otwiera oczy. Moje córki i mąż mówią ze mi to przecież mówili a jednak nie tak i nie to i dlatego musiałam iść i zapłacić żeby usłyszeć to od Andrzeja
Dziękuję otwarles mi oczy szkoda ze rok zwlekalam. Nie żałuję ani czasu ani kasy warto warto warto!!!!! Dziękuję
Jeśli tylko ktoś zapyta czy warto powiem tak warto! !!!!!! Co godzina otwiera się inna klapka w głowie i wiem co robić po raz pierwszy ! 😉

Wirginia Kaczyńska-Ratka

To lekcja biznesu dla branży

Nie ma znaczenia czy zaczynasz przygodę z florystyką czy tez jesteś w branży od lat. Szkolenie “Kwitnące Przedsiębiorstwo” pozwala docenić swoje mocne strony i dostrzec słabe. To lekcja biznesu dla branży,w której tak rzadko wymieniamy między sobą doświadczenia. Warto skorzystać ze szkolenia Andrzeja Dąbrowskiego aby nabrać dystansu do swojej pasji i nauczyć się odpowiednio doceniać …i wyceniać swoją pracę.

Uporządkowanie wiedzy daje nam z czasem satysfakcję z efektywnej pracy. Pozdrawiam i do zobaczenia na szkoleniu “Florystyczny team”.

Magdalena Porębska ''KWIACIARNIA FANTAZJA''

Fantastyczne branżowe szkolenie

Fantastyczne branżowe szkolenie pomocne przy uporządkowaniu każdego florystycznego biznesu. Solidne podstawy merytoryczne poparte przykładami z życia kwiaciarni, latami doświadczenia i znajomością tematu ‘od podszewki’. Do tego ćwiczenia, tabelki, wykresy, dyskusje.. Było wspaniale! Chciałabym w tym miejscu podziękować Andrzejowi za możliwość skorzystania z ogromu jego wiedzy, co pozwoliło mi spojrzeć na ten biznes z innej strony. Dziękuję również uczestnikom szkolenia za przemiłą atmosferę, rozmowy i wymianę doświadczeń – to dało mi motywację do dalszego rozwoju. Oby było więcej takich wspaniałych spotkań!

Joanna Madej

Niesamowite doświadczenie

Niesamowite doświadczenie pierwszy raz miałam przyjemność uczestniczyć w takim typu zajęciach, serdecznie dziękuję za wszystkie wskazówki, sugestie i porady z których wyciągnęła wnioski i wnoszę je do swojego “kwitnącej biznesu” pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników 🙂

Małgorzata Bielińska-Golczewska

Fachowe, merytoryczne i ciekawie przeprowadzone szkolenie

Chciałam serdecznie podziękować Andrzejowi za fachowe, merytoryczne i ciekawie przeprowadzone szkolenie ” kwitnące przedsiębiorstwo “. Konkretne informacje i spostrzeżenia poparte bogatym doświadczeniem prowadzącego znacząco wpływają na wiarygodność przekazywanych treści. Dowiedzieć się czegoś o własnym biznesie i swoich brakach jest dla mnie dużym wyzwaniem a zarazem motywacją do działania. Miło było mieć do czynienia z fachowcem w swojej dziedzinie. Chapeau bas Andrzeju!

Adriana Lech

Warto było tyle kilometrów…

Dziękujemy 🙂 warto było tyle kilometrów ! Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzi 🙂 Człowiek całe życie się uczy 😉 to było fajne , że teoria była podana na przykładach co będzie łatwiej wykorzystać w praktyce 🙂

Anna Zdeb

Potrzebowałam takiego “kubła zimnej wody”

Dziękuję za każdą cenną uwagę! Potrzebowałam takiego “kubła zimnej wody” na głowę i wiem, że gdybym nie wysłuchała tych wszystkich cennych rad od fachowca z branży, brnęłabym dalej w ślepy zaułek….Dziękuję za każde cenne spostrzeżenia, każdą opowiedzianą historię, a Wam dziewczyny – za uwagi, świetną atmosferę i przekazaną ogromną energię do działania. Mam nadzieję do zobaczenia wkrótce – przy pomocy w realizacji zlecenia marzeń 🙂

Agnieszka Kancner-Kowalik

Konkretne, wartościowe informacje

Konkretne,wartościowe informacje, poparte przykładami stricte z biznesu florystycznego, uporządkowane w tabelkach i diagramach ułatwiających percepcję.Wiadomość dla wahających się…nie wahajcie się?…money well spent! Dziękuję Andrzej Dąbrowski, cieszę się,że mogłam być częścią tego wydarzenia!

Gosia Budzisz

Andrzej jesteś wielki!

Andrzej jesteś wielki!! Jeszcze raz bardzo dziękuję za przekazanie ogromu wiedzy marketingowej popartej niezbędnym, branżowym doświadczeniem. Jedyna rzecz, której nie mogę odżałować, to fakt, że nie zabrałam moich pracowników, tak jak to zrobiła Marzena🙂. My, jako właściciele kwiaciarni to jedno ale pamiętajmy, że to oni są ogromną częścią naszego pięknego biznesu i to w ich rękach również spoczywa Nasz sukces?. Jeszcze raz baaardzo dziękuję ?

Justyna Stachowska

Otworzył mi oczy na nowe horyzonty

Jestem bardzo zadowolona. Andrzej Dąbrowski przekazał mi niesamowita wiedzę którą posiada. Otworzył mi oczy na nowe horyzonty oraz pomógł wycenić pracę własną, z czym miałam problemy do tej pory. Dzięki szkoleniu zyskałam większą pewność siebie. Bardzo serdecznie polecam takie szkolenie osobom, które przy ofertach za zlecenie przeżywają koszmar i nie wiedzą jak wycenić swój czas i pracę

Karolina Soliwoda

SZKOLENIE MEGA!!!

SZKOLENIE MEGA!!! Andrzej Dąbrowski jesteś Wielki ? poprzez swoją wiedzę, doświadczenie i ogromną praktykę potrafisz poukładać, uporządkować pewien bałagan, który często towarzyszy przy prowadzeniu biznesu. POLECAM!!!

Marzena Jewsienia

Dwa dni spędzone na szkoleniu

Dwa dni spędzone na szkoleniu utwierdzają mnie w przekonaniu, że praca, którą wykonuję jest po to, by uszczęśliwiać ludzi. Prowadzę działalność od 7 lat i aby przejrzeć na oczy musiałam odbyć to szkolenie. Dzięki niemu odkryłam tajniki florystyki i efektywnego prowadzenia biznesu. Pan Andrzej Dąbrowski pokierował i udowodnił, że jest wiele możliwości, by ułatwić sobie pracę. Każdemu, który posiada problemy z prowadzeniem własnej działalności powinien odbyć podobny kurs. Polecam z całego serca. Pozdrawiam, Gosia.

Małgorzata Szmaglik

Szkolenie pozwala na uporządkowanie wiedzy.

Szkolenie pozwala na uporządkowanie wiedzy. Miejmy nadzieję, że przekazane wskazówki wprowadzone w codzienną pracę kwiaciarni przyniosą oczekiwany rezultat.

Jolanta Tracewicz

Było mi niezmiernie miło

Było mi niezmiernie miło spędzić czas wśród grupy, która boryka się z podobnymi problemami. Wymiana doświadczeń, branżowa rozmowa i wspólne szukanie rozwiązań, pozwoliło mi na uporządkowanie i stworzenie nowej strategii działania. Dziękuję Andrzejowi za bardzo czytelny przekaz wiedzy ekonomicznej- finansowej, w przełożeniu na florystyczny biznes. Polecam.

 

Marta Kondzielnik

Tej wiedzy właśnie potrzebuję

Na artykuł na temat cyklu szkoleń „Kwitnące przedsiębiorstwo” Pana Andrzeja Dąbrowskiego trafiłam zupełnym przypadkiem i czytając go prawie na bezdechu uświadomiłam sobie, że tej wiedzy właśnie potrzebuję. właśnie po 4 lata prowadzenia działalności doszłam do ściany, którą albo rozbiję wiedzą i wygram albo porzucę moją największą pasję.
Muszę skorzystać z tej szansy.

Katarzyna

Na szkolenie polowałam kilka miesięcy

Na szkolenie “Kwitnące przedsiębiorstwo” polowałam kilka miesięcy, cieszę się, że w końcu się udało. Oprócz niezbędnej wiedzy ekonomicznej zdobyłam wiedzę, która pozwala spojrzeć na moją firmę z innej ( obiektywnej) perspektywy i zauważyć słabe punkty. Ciekawe doświadczenie. Polecam warto skorzystać.

Dorota Grzybowska

Obowiązkowa lekcja biznesu

Szkolenie Kwitnące przedsiębiorstwo to jak dla mnie obowiązkowa lekcja biznesu dla każdego prowadzącego własną firmę florystyczną.
Dużo przydatnej wiedzy, przykładów z życia, miła atmosfera. Polecam bardzo i dziękuje Panu Andrzejowi ?

Ania, Kwiatoteka

Doświadczenie florystyczne zdobywamy latami…instruowani przez pracodawców, koleżanki / kolegów po fachu , podgladajac pisma branżowe czy też poprzez szkolenia florystyczne. Uczymy się również na własnych błędach,testując różne rozwiązania. Każdy sposób jest mniej lub bardziej kosztowny ale i tak jest minimalny przy kosztach błędów jakie popełniamy prowadząc własną działalność florystyczna. Nikt nas nie uczy jak przyjąć skutecznie zlecenie, jak przygotować wycenę, jaki marketing w naszej branży jest skuteczny itd. Na rynku jest wiele szkoleń dotyczących prowadzenia działalności ale nasza branża jest tak indywidualna, że ciężko tą wiedzę wprowadzić w życie.
Dlatego zdecydowałam się na szkolenie Andrzeja.
Wszystkim gorąco polecam!!!
Andrzej ma ogromną wiedzę i doświadczenie w branży florystycznej, która bardzo chętnie się dzieli. Ogrom wiedzy i praktycznych rozwiązań.
Pisze kilka dni po szkoleniu kiedy opadły euforyczne emocje i jestem pod tak samo wielkim wrażeniem działalności Andrzeja. Co było możliwe już wdrożyłam lub skorygowalam. To co wymaga czasu jest już rozplanowane do realizacji i wreszcie mam poczucie, że świadomie działam i mam kontrolę nad rozwojem firmy. Wiem,że efekty będą widoczne już w pierwszym miesiącu ?
Andrzeju, chylę czoła przed Tobą jako człowiekiem i fachowcem. To co robisz dla naszej branży zasługuje na podziw.
A wszyscy, którzy marzą rozwoju swojej kwiaciarni/ pracowni ,o tym żeby ich pasja oprócz satysfakcji tworczej dawała również satysfakcję finansową i równowagę między życiem prywatnym a pasją powinni skorzystać ze szkoleń Andrzeja w najszybszym możliwym terminie.

Mnie koszt szkolenia zwraca się już przy pierwszej wycenie dekoracji ślubnej więc bariera finansowa jest żadna!

Monika Sulich

Na początku byłam sceptycznie nastawiona

Na początku byłam sceptycznie nastawiona do szkolenia, ponieważ nie słyszałam o nic o panu Andrzeju Dąbrowskim. Zdecydowałam się, bo potrzebowałam wsparcia, odświeżenia wiedzy o prowadzeniu biznesu i porady jak sprawić, żeby moje działania dały efekty. Zapisałam się na jeden dzień szkolenia i przed lunchem już wiedziałam, że chcę zostać dłużej ? Efekty mojej pracy będą widoczne za jakiś czas ale jestem przekonana, że dobrze zainwestowałam swoje pieniądze i czas. Pan Andrzej przekazał nam bardzo rzetelną wiedzę, podzielił się doświadczeniem (które ma ogromne) i zostawił nam mnóstwo materiałów przydatnych do późniejszej samodzielnej pracy. Bardzo dziękuję za odpowiedzi na wszystkie pytania i konstruktywną krytykę dzięki której mogę doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe ? Polecam wszystkim, którzy zaczynają lub pracują w branży florystycznej i mają styczność z klientem!

Karolina Miler

Oczy się otworzyły na pewne rzeczy

Konkretne przykłady z życia kwiaciarni przekazane tak, że każdy zrozumiał o co w tym wszystkim chodzi, choć przedsiębiorczość nigdy nie była moim ulubionym przedmiotem. Oczy się otworzyły na pewne rzeczy, które niby są oczywiste, a jednak się o nich zapomina. Miło było poznać osobiście. Bardzo dziękuję.

Marta Sapuła

Poprzedniczki powiedziały już wszystko

Poprzedniczki powiedziały już wszystko 🙂 mnie zostaje podpisać się pod wypowiedziami, otworzyć, magiczne notatki i rozpocząć ten trudny proces resocjalizacji. Ale nie kwiaciarni tylko mojej głowy 😉 co może być trudniejsze o tyle że meble nie bronią się przed przedstawieniem w inny kąt 😉 cieszę się że Was poznałam i dziękuję za 2 świetne dni i mam nadzieję ma kolejne spotkanie na następnych.

Agnieszka Mielczarek

Otworzyłam swoją własną kwiaciarnię

O szkoleniu u Pana Andrzeja dowiedziałam się przez internet, konkretnie z grupy Polscy Floryści na Facebooku. W tym czasie pracowałam dla kogoś w kwiaciarni, bardzo dobrze się dogadywałam z moją ówczesna szefową, jednak w głowie wciąż miałam myśli, że chciałabym zrobić coś dla siebie, rozwinąć skrzydła. Gdy znalazłam informację o organizowanym w Skierniewicach szkoleniu “Kwitnące Przedsiębiorstwo”, zdecydowałam się wziąć w nim udział. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Pan Andrzej, który okazał się bardzo pozytywną osobą i świetnym specjalistą. Miło było mi brać udział w kursie, który był bardzo profesjonalnie przygotowany oraz w dyskusjach z doświadczonymi w branży osobami. Wiele cennych rad mogłam wprowadzić w życie, otwierając swoją własną kwiaciarnię i spełniając swoje marzenia. Szkolenie, bez wątpienia przyczyniło się do szybszego otwarcia swojego biznesu. Polecam wszystkim, którzy chcą swoją firmę rozwinąć, aby zainwestowali w siebie biorąc udział w szkoleniu branżowym u Pana Andrzeja, aby zamienić swój biznes w “Kwitnące Przedsiębiorstwo”.

Izabela

Szkolenie jest absolutnie niezbędne

Jestem na początku florystycznej ścieżki i już widzę, że szkolenie Pana Andrzeja jest absolutnie niezbędne. Z przyjemnością skorzystam, tym bardziej, że jest adresowane dokładnie dla branży. W skali kraju to unikat. Gratuluję Panu Andrzejowi przecierania szlaków w ekonomicznym kształceniu florystów, bo przecież pionierom nie jest lekko realizować swój cel.

Alicja Bednarczyk

Bardzo mnie ta wiedza podbudowała

Ja byłam zachwycona szkoleniem, bardzo mnie ta wiedza podbudowała, otworzyła mi umysł na nowe możliwości. Dowiedziałam się wielu ciekawych, potrzebnych informacji. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będę mogła skutecznie wykorzystać zdobyta wiedzę. Uważam, że każdy kto tylko ma możliwość powinien wziąć udział w takim szkoleniu; człowiek uczy się przecież całe życie a najgorsze co można zrobić to stać w miejscu. Wiele kwiaciarni upadło przez taka stagnację. Pan Andrzej potrafi uświadomić, że rynek zmienia się dziś bardzo szybko, trzeba umieć wychwycić moment na zmiany oraz ich właściwy kierunek. Było mi bardzo miło poznać Pana Andrzeja jak i Pana Janusza oraz całe grono przemiłych kobiet ?

 

Monika Jastrząb

Plan szkolenia


Dzień 1: Pasja i Biznes


 • Nauka na błędach bywa kosztowna

  jak przejść od kłującego biznesu w kwitnące i owocujące przedsięwzięcie?

 • Padnij, powstań

  5 moich porażek, 5 moich sukcesów

 • Analiza najczęstszych błędów

  popełnianych przez przedsiębiorców florystycznych

 • Kosztorys

  z kalkulatorem w ręku

Dzień 2: Sztuka sprzedaży


 • Wybrane zagadnienia

  prawne i podatkowe związane z branżą kwiatową

 • Dlaczego ludzie kupują?

 • 7 głównych etapów sprzedaży

 • 5 kroków skutecznej sprzedaży.

Interesujesz się tylko jednym dniem szkolenia?
Jeśli jesteś zainteresowany tylko jednym dniem szkolenia skontaktuj się z nami ustalimy wszystkie szczegóły indywidualnie.

Zgłoś się 14 dni wcześniej i zapłać o 100 zł mniej!

Najbliższe terminy

7-8 kwietnia, Warszawa

Szkolenie prowadzi

Andrzej Dąbrowski

Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem.