Podróże kształcą florystycznie

„Podróże kształcą” – każdy podróżnik, może to potwierdzić.


Chcielibyśmy w naszym działaniu wyjść poza potoczne znaczenie tego przysłowia. Aby podróże kształciły jeszcze bardziej. Czy można połączyć podróże do pięknych miejsc w Europie, błogi wypoczynek i warsztaty florystyczne pod okiem mistrza florystyki? Jesteśmy przekonani, że tak! Od wielu lat łączymy pasję do podróży z pasją do florystyki! Zapraszamy na cykliczne, wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Podróże kształcą florystycznie”! Zwiedzajmy wspólnie najpiękniejsze miejsca w Europie w poszukiwaniu florystycznych inspiracji.

Tematyka i zakres szkoleń, materiał florystyczny i akcesoria będą każdorazowo, indywidualnie dostosowane do regionu, jaki odwiedzimy oraz oczekiwań uczestników warsztatów. Nad częścią warsztatową będzie czuwał mistrz florystyki. Dodatkowo wprowadzamy elementy szkoleń na temat biznesu florystycznego.

Podążając za najnowszymi trendami i poszukując wciąż nowych inspiracji trafiłam na rewelacyjne warsztaty florystyczne prowadzone przez mistrza Tomasz Max Kuczyński a zorganizowane przez wsparcieflorystow.pl na Sycylii. Myślę, że ogromna dawka wiedzy, inspiracji i pozytywnej energii jaką tam otrzymałam długo będzie procentowała w mojej pracy 🙂 Dziękuję cudownej grupie florystów za wspaniałą atmosferę ❤️ a fenomenalnemu Bernard Łętowski fotopestka.pl za magiczne zdjęcia😍

Iwona Leszek

Ja nawet nie potrafię obrać tego w słowa. Tego co tam przeżyłam, co zobaczyłam, czego się nauczyłam. 😊 Cieszę się, że poznałam tylu wspaniałych ludzi, wspaniałych organizatorów, naszego mistrza Maxa i nieocenionego Benia. 🤗 Tęsknie

 

Monika Malicka

Cudowna życiowa przygoda ❤🌸🌱☀ Ewa Kowalska wyraziłaś to pięknie 😘

Aleksandra Spala

Kochani, warsztaty florystyczne na Sycylii z mistrzem florystyki Tomasz Max Kuczyński już za nami. To było dla mnie niezwykłe doświadczenie 😁 mnóstwo wrażeń i inspiracji 😊 a przede wszystkim ogromna dawka wiedzy i motywacji ❤️ wszystko to dzięki wsparcieflorystow.pl, fantastycznej grupie 2018 PKF Sycylia i wspaniałemu fotografowi Bernard Łętowski fotopestka.pl, którzy stworzyli ten niepowtarzalny klimat. To była ogromna radość móc uczestniczyć w takim wydarzeniu. Dziękuję ❤️❤️❤️

 

Elżbieta Walerczyk

Poziom warsztatów jak i organizacja na najwyższym poziomie! Cudowny czas, fantastyczni ludzie:) Mnóstwo nowych pomysłów i ogrom przekazanej wiedzy:) Polecam z całego serca każdemu!

Dominika Wolna

Obecnie dostępne szkolenia na 2019:


Sycylia, Włochy (1)

9-16 listopada (warsztaty 13-15 listopada)

Szkolenie poprowadzi Sylwia Bednarek.

Dowiedz się więcej...

Sycylia, Włochy (2)

16-23 listopada (warsztaty 20-22 listopada)

Szkolenie poprowadzi Tomasz Max Kuczyński.

Dowiedz się więcej...
 

Warunkiem koniecznym jest zebranie minimum 10 osobowej grupy. Proszę wcześniej nie dokonywać rezerwacji noclegu i przelotu.

Mistrz florystyki

Tomasz Max Kuczyński

Absolwent Akademii Marioli Miklaszewskiej w Warszawie, ukończył wiele kursów florystycznych u polskich i zagranicznych mistrzów. Posiada wykształcenie plastyczne, studiował także architekturę wnętrz.

Mistrz florystyki

Sylwia Bednarek

Florystka z powołania. Od 13 lat prowadzi klimatyczną kwiaciarnię na warszawskim Grochowie. Absolwentka podyplomowych studiów Florystyka - Sztuka układania kwiatów i Akademii Marioli Miklaszewskiej . Od wielu lat prowadzi warsztaty i uczy studentów na SGGW w W-wie.
Konsultant w biznesie florystycznym

Andrzej Dąbrowski

Od ponad 20 lat zarządza rodzinną firmą florystyczną. Autor wielu artykułów na temat przedsiębiorczości florystycznej. Organizator szkoleń o tematyce biznesowej. Współtwórca kilku florystycznych marek. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem.
Fotograf, dziennikarz

Bernard Łętowski

Fotografią zajmuję się od ponad 20 lat. Nie tylko ślubną czy okolicznościową. Współpracuję z mediami, dokumentuję rozmaite wydarzenia artystyczne i nie tylko. Lubię fotograficzne wyzwania.

Terminy 2018

11-15 września, Apulia
3-10 listopada, Syclia
10-17 listopada, Syclia