Podróże kształcą florystycznie

„Podróże kształcą” - każdy podróżnik, może to potwierdzić.


Chcielibyśmy w naszym działaniu wyjść poza potoczne znaczenie tego przysłowia. Aby podróże kształciły jeszcze bardziej. Czy można połączyć podróże do pięknych miejsc w Europie, błogi wypoczynek i warsztaty florystyczne pod okiem mistrza florystyki? Jesteśmy przekonani, że tak! Od wielu lat łączymy pasję do podróży z pasją do florystyki! Zapraszamy na cykliczne, wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Podróże kształcą florystycznie”! Zwiedzajmy wspólnie najpiękniejsze miejsca w Europie w poszukiwaniu florystycznych inspiracji.

Tematyka i zakres szkoleń, materiał florystyczny i akcesoria będą każdorazowo, indywidualnie dostosowane do regionu, jaki odwiedzimy oraz oczekiwań uczestników warsztatów. Nad częścią warsztatową będzie czuwał mistrz florystyki. Dodatkowo wprowadzamy elementy szkoleń na temat biznesu florystycznego.

To była fantastyczna florystyczna przygoda!

To była fantastyczna florystyczna przygoda! Monika, Andrzej , Max, Benek i Cudowne Dziewczyny to moja florystyczna Rodzina, na którą mogę zawsze liczyć ! ?????????

Magdalena Jankowska-Kural

Miałam przyjemność uczestniczyć w organizowanych

Miałam przyjemność uczestniczyć w organizowanych przez Andrzeja i Monikę warsztatach florystycznych na Sycylii. Organizacja na najwyższym poziomie! Poza tym zawsze mogę liczyć na profesjonalne porady i wsparcie z ich strony. Wszystkim chętnym polecam serdecznie. Pozdrawiam, Bogusia

Bogumiła Kulig

Mijają Dni, Miesiące… a Wspomnienia

Mijają Dni, Miesiące… a Wspomnienia na samą myśl o Warsztatach Sycylijskich prowadzone przez Tomasz Max Kuczyński dają tyle Radości, Inspiracji oraz Motywacji do Kreatywnego Rozwoju ….
Podróże, Pasje, Realizacje….
Wspaniali ludzie, Rodzinna Atmosfera, Cudowne Widoki…

To była Niezapomniana Przygoda!

Dziękuję Rodzino Florystyczna! ❤️❤️❤️

Diana Tomczyk

Dziękuję za perfekcyjną wiedzę, cenne

Dziękuję za perfekcyjną wiedzę, cenne rady i podpowiedzi. Doświadczenie, które zapamiętam na całe życie. Dzięki

Marcin Wichrowski

Poziom grupy przerósł moje oczekiwania…pod

Poziom grupy przerósł moje oczekiwania…pod każdym względem
??? Jeszcze raz dziękuję Wam za ten wspaniały czas!!! Jesteście the best!

Tomasz Max Kuczyński

Wspaniałe doświadczenie, same pozytywne emocje,

Wspaniałe doświadczenie, same pozytywne emocje, mnóstwo wiedzy którą na pewno wykorzystam.. Dziękuję z całego serca i polecam każdemu z branży.

Sabina Kapera

Dzięki Moniko i “Andrzeju… Andrzeju,

Dzięki Moniko i “Andrzeju… Andrzeju, rety, rety, jeju”, to była po prostu genialna impreza poza mnóstwem pozytywnych emocji pozostawiająca we mnie takie jedno, fantastyczne, bardzo przyszłościowe uczucie: NIEDOSYT : )))

Bernard Łętowski fotopestka.pl

Nie nazwałbym tego wydarzenia Warsztatami

Nie nazwałbym tego wydarzenia Warsztatami ! Dlaczego ? Bo tydzień, który spędziłam wśród tych ludzi był dla mnie cudownym doświadczeniem, w rodzinnej bardzo pozytywnej atmosferze z ludźmi, którzy szczerze kochają jak ja to co robią, cenne rozmowy w czasie wolnym gdzie mogliśmy wymienić się doświadczeniami , pożalić się, opowiedzieć o swoich historiach. Praca pod okiem Tomasz Maxa Kuczyńskego to czysta przyjemność!!! Można zapytać o wszystko co nas trapi, jeśli nawet nie jest to związane z danym tematem można podejść, pokazać zdjęcie, on wytłumaczy pokaże !!! Andrzej Dąbrowski i Monika Dąbrowska zadbali naprawdę o wszystko !!!! Dzięki nim mogłam tak wiele zobaczyć, a Sycylia to miejsce mega inspirujące, tyle roślin z którymi pracujemy na co dzień mogliśmy zobaczyć w naturalnym środowisku. To jest miód na serce dla każdego kto kocha kwiaty !!!! Dziękuję ?

Ewa Kowalska

Ogromna dawka wiedzy, inspiracji i pozytywnej energii

Podążając za najnowszymi trendami i poszukując wciąż nowych inspiracji trafiłam na rewelacyjne warsztaty florystyczne prowadzone przez mistrza Tomasz Max Kuczyński a zorganizowane przez wsparcieflorystow.pl na Sycylii. Myślę, że ogromna dawka wiedzy, inspiracji i pozytywnej energii jaką tam otrzymałam długo będzie procentowała w mojej pracy 🙂 Dziękuję cudownej grupie florystów za wspaniałą atmosferę ❤️ a fenomenalnemu Bernard Łętowski fotopestka.pl za magiczne zdjęcia?

Iwona Leszek

Nie potrafię obrać tego w słowa

Ja nawet nie potrafię obrać tego w słowa. Tego co tam przeżyłam, co zobaczyłam, czego się nauczyłam. ? Cieszę się, że poznałam tylu wspaniałych ludzi, wspaniałych organizatorów, naszego mistrza Maxa i nieocenionego Benia. ? Tęsknie

 

Monika Malicka

Cudowna życiowa przygoda

Cudowna życiowa przygoda ❤??☀ Ewa Kowalska wyraziłaś to pięknie ?

Aleksandra Spala

Mnóstwo wrażeń i inspiracji

Kochani, warsztaty florystyczne na Sycylii z mistrzem florystyki Tomasz Max Kuczyński już za nami. To było dla mnie niezwykłe doświadczenie ? mnóstwo wrażeń i inspiracji ? a przede wszystkim ogromna dawka wiedzy i motywacji ❤️ wszystko to dzięki wsparcieflorystow.pl, fantastycznej grupie 2018 PKF Sycylia i wspaniałemu fotografowi Bernard Łętowski fotopestka.pl, którzy stworzyli ten niepowtarzalny klimat. To była ogromna radość móc uczestniczyć w takim wydarzeniu. Dziękuję ❤️❤️❤️

 

Elżbieta Walerczyk

Poziom warsztatów jak i organizacja na najwyższym poziomie!

Poziom warsztatów jak i organizacja na najwyższym poziomie! Cudowny czas, fantastyczni ludzie:) Mnóstwo nowych pomysłów i ogrom przekazanej wiedzy:) Polecam z całego serca każdemu!

Dominika Wolna

Za perfekcyjną wiedzę, cenne rady

Dziękuję za perfekcyjną wiedzę, cenne rady i podpowiedzi. Doświadczenie, które zapamiętam na całe życie. Dzięki

Marcin Wichrowski

Jesteście the best!

Poziom grupy przerósł moje oczekiwania…pod każdym względem ? Jeszcze raz dziękuję Wam za ten wspaniały czas!!! Jesteście the best!

Tomasz Max Kuczyński

Same pozytywne emocje

Wspaniałe doświadczenie, same pozytywne emocje, mnóstwo wiedzy którą na pewno wykorzystam… Dziękuję z całego serca i polecam każdemu z branży.

Sabina Kapera

Fantastyczna florystyczna przygoda

Fantastyczna florystyczna przygoda! Gorąco polecam?

Iwona Leszek

To była po prostu genialna impreza

Dzięki Moniko i “Andrzeju… Andrzeju, rety, rety, jeju”, to była po prostu genialna impreza poza mnóstwem pozytywnych emocji pozostawiająca we mnie takie jedno, fantastyczne, bardzo przyszłościowe uczucie: NIEDOSYT : )))

Bernard Łętowski fotopestka.pl

Za rodzinną atmosferę za cierpliwość

Nie nazwałbym tego wydarzenia Warsztatami! Dlaczego? Bo tydzień który spędziłam wśród tych ludzi był dla mnie cudownym doświadczeniem, w rodzinnej bardzo pozytywnej atmosferze z ludźmi którzy szczerze kochają jak ja to co robią, cenne rozmowy w czasie wolnym gdzie mogliśmy wymienić sie doświadczeniami, pożalić się opowiedzieć o swoich historiach.

Praca pod okiem Tomasza Max Kuczyńskiego to czysta przyjemność!!! Można zapytać o wszystko co nas trapi, jeśli nawet nie jest to związane z danym tematem można podejść pokazać zdjęcie on wytłumaczy pokaże! Andrzej Dąbrowski i Monika Dąbrowska zadbali naprawdę o wszystko!

Dzięki nim mogłam tak wiele zobaczyć a Sycylia to miejsce mega inspirujące, tyle roślin z którymi pracujemy na odzień mogliśmy zobaczyć w naturalnym środowisku to jest miód na serce dla każdego kto kocha kwiaty!

Dziękuję ?

Ewa Kowalska

Szkolenie z Tomkiem Kuczyńskim super

Szkolenie z Tomkiem Kuczyńskim super mega, polecam! Pracowaliśmy dłużej niż powinniśmy, poświecił nam cały swój czas i ten wolny, na tłumaczenie i inspirowanie. Otworzył w nas nowe pokłady rozwiązań i pomysłów, które mogliśmy wykorzystać w swojej pracy .

Urszula Asanowicz

Warsztaty są dużym przeżyciem emocjonalnym

Fantastyczny pomysł z tymi wyjazdowymi warsztatami. Zupełnie coś innego, szczególnie atmosfera i klimat tych miejsc sprawia, że warsztaty są dużym przeżyciem emocjonalnym, edukacyjnym no i oczywiście artystycznym. Cała przyjemność w byciu razem w grupie “bratnich dusz”, czyli ludzi mających podobne pasje. Gratuluje i trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia!!!

Hanna Rolbiecka

Obecnie dostępne szkolenia na 2023:


Toskania, Włochy 

14-21 września 2024 r.
(warsztaty 16-20.09)

Szkolenie poprowadzi:
---

Dowiedz się więcej...

Sycylia, Włochy 

8-15 listopada 2024 r.
(warsztaty 10-14.11)

Szkolenie poprowadzi:
---

Dowiedz się więcej...

Sycylia, Włochy 

15-22 listopada 2024 r.
(warsztaty 17-21.11)

Szkolenie poprowadzi:
---

Dowiedz się więcej...

 

Warunkiem koniecznym jest zebranie minimum 10 osobowej grupy. Proszę wcześniej nie dokonywać rezerwacji noclegu i przelotu.

Maciej Krzus

Mistrz florystyki

Właściciel Pracowni florystycznej Kwiaty Maciej Krzus i nauczyciel w autorskiej Mistrzowskiej Szkole Florystycznej.

Andrzej Dąbrowski

Konsultant w biznesie florystycznym
Od ponad 20 lat zarządza rodzinną firmą florystyczną. Autor wielu artykułówi szkoleń na temat przedsiębiorczości florystycznej.

Bernard Łętowski

Fotograf, dziennikarz
Fotografią zajmuję się od ponad 20 lat. Nie tylko ślubną czy okolicznościową. Współpracuję z mediami, dokumentuję rozmaite wydarzenia artystyczne i nie tylko. Lubię fotograficzne wyzwania.

Mariola Miklaszewska

Mistrz florystyki
Certyfikowana Sędzina Floral Art Florint (Aalsmeer 2003, Gelsenkirchen 2017), wieloletnia nauczycielka florystyki, właścicielka Akademii Florystycznej Marioli Miklaszewskiej,

Terminy 2023


Listopad
Sycylia, Włochy (II turnusy)