Zapraszam na moje warsztaty na Sycylii

Andrzej DąbrowskiPodróże, Rozwój, WF 2 Comments

W 2017 roku wraz z ekipą niesamowitych ludzi znalazłem się w Toskanii na warsztatach florystycznych. Dokumentowałem to, co się na nich działo, przygotowywałem materiały wideo i fotografie, pomagałem Andrzejowi Dąbrowskiemu „ogarniać” social media. Było to pasjonujące doświadczenie.

Z jednej strony zobaczyłem wówczas talenty florystów biorących udział w warsztatach i prowadzących warsztaty. Z drugiej – mogłem obserwować jak dokumentują efekty swojej pracy i posługują się własnymi social mediami. Już na warsztatach w Toskanii pewnego dnia zaproponowałem uczestnikom przy kolacji małe szkolenie z fotografowania smartfonami tak, aby zdjęcia wyglądały lepiej. Ucieszyło mnie, że już następnego dnia przy dokumentacji swoich prac i podczas wycieczki do Sieny, zaczęli korzystać z moich rad.

Fotografie powstałe podczas warsztatów w Toskanii. Fot. Bernard Łętowski

Floryści potrzebują wsparcia w dokumentowaniu swoich prac i w prowadzeniu swoich social mediów. A że fotografią i promocją w sieci zajmuję się od lat a na dodatek prowadzę swoje „Warsztaty świadomej fotografii”, pomyśleliśmy z Andrzejem, że oferta dodatkowych zajęć na wyżej wspomniane tematy dla uczestników kolejnych warsztatów florystycznych może spotkać się z zainteresowaniem.

Stąd propozycja dodatkowych zajęć ze mną. Będę na Sycylii przez dwa tygodnie, podczas obu turnusów i nie wyobrażam sobie, aby zajęcia ze mną ograniczały się tylko do trzech trzygodzinnych cykli ujętych w programie. Planuję być dostępny dla uczestników zajęć przez cały czas i cały czas służyć im radą i wsparciem. Uczestnicy moich warsztatów fotograficznych często korzystają z mojego wsparcia także po zakończeniu zajęć i staram się ich stale wspierać.

Zapraszam do korzystania z mojej wiedzy i doświadczenia. Pomogę ogarnąć posiadany przez Was sprzęt fotograficzny, w prosty sposób poznać lub przypomnieć sobie podstawy fotografii, pokazać kilka prostych metod na poprawę swoich zdjęć i popracować nad myśleniem nie o sprzęcie i jego możliwościach a o możliwościach które daje nam światło – sól fotografii.

Fotografie powstałe podczas warsztatów w Toskanii. Fot. Bernard Łętowski

Fotografie powstałe podczas warsztatów w Toskanii. Fot. Bernard Łętowski

Dodatkowo poświęcimy trochę czasu na ułatwienie sobie życia z social mediami i promocją w sieci oraz skuteczniejsze wykorzystywanie internetowych narzędzi w dotarciu do klientów.

Jestem do Waszej dyspozycji.

Bernard Łętowski
P.S. Więcej o mnie i moich kompetencjach dowiecie się na mojej stronie http://bernardletowski.pl/

Zdjęcie tytułowe: Dawid Meier

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Komentarze(y) 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.