Coś dla ciała, coś dla ducha… Apulia

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Przygotowując organizację kolejnych warsztatów florystycznych Podróże kształcą florystycznie, jeden z naszych partnerów zapytał – “Dlaczego na Sycylii a nie w Apulii? U nas też jest pięknie, ciepło, no i najważniejszy argument – możemy te warsztaty zorganizować u nas w firmie,  mając do dyspozycji całe zaplecze i wsparcie od firmy.” Dlaczego nie … sprawdziliśmy szczegóły przelotów, zsynchronizowaliśmy kalendarze, ustaliliśmy szczegóły i działamy. Teraz czas pokarze czy spodoba się Wam taki pomysł.

Zaplanowaliśmy trzydniowe warsztaty pod okiem Tomasza Max Kuczyńskiego. Podczas warsztatów będziemy przede wszystkim pracować na pięknym materiale roślinnym z firmy Barile Flowers Service. Każdy dzień to inny temat, inne formy i techniki.

1 dzień

Pierwszy dzień to bukiety. Wykonamy kilka bukietów na konstrukcjach i bez. Pojawią się interesujące formy i zaskakujące techniki. Poznamy także włoskie podejście do tematu bukietów.

2 dzień

Dekoracje do wnętrz. Otoczeni ciekawą architekturą to właśnie w niej poszukamy inspiracji. Zrobimy samodzielnie naczynia wykorzystując różne techniki plastyczne.

3 dzień

Fashion flowers. Popracujemy nad aranżacjami, które urozmaicą nasze portfolio. Wykonamy aranżacje do sesji zdjęciowej. Poruszymy temat kwiatów w mediach społecznościowych.

Pobyt

Mamy zaplanowany pobyt od wtorku do soboty. Lądujemy we wtorek w południe w Bari i już w pierwszym dniu mamy czas na zwiedzenie okolicy. Kolejne trzy dni to warsztaty florystyczne do godziny 16, popołudnie poświęcimy na krótkie wycieczki w atrakcyjne miejsca. W sobotę wylot z Bari przed godziną 13. Noclegi zaplanowaliśmy w hotelu Pineta Wellness & Spa. Do naszej dyspozycji całe zaplecze, gdzie wieczorami będzie czas na odnowę ciała i ducha.

Na cały czas pobytu do dyspozycji mamy busa, który zapewni nam transfer z i na lotnisko, a także wycieczki w czasie wolnym po okolicy.

Koszt 3-dniowych warsztatów florystycznych:1200 zł (kwota brutto).

Koszty dodatkowe:

  • Dolot – cena w zależności od daty rezerwacji biletów, aktualnie w dwie strony 478 zł / os.
  • Noclegi w hotelu Hotel Pineta Wellness & Spa – aktualnie negocjujemy ofertę dla grupy.

Szczegóły podróży

  • Wylot z Katowic do Bari w dniu 11.09.2018 (wtorek) o godz. 10:20.
  • Powrót samolotem z Bari do Katowic 15.09.2018 (sobota) o godz. 12:40.

UWAGA! Zbieramy zapisy tylko do 15 sierpnia!

Chcesz jechać z nami? Zdeklaruj się już teraz!

Aplikuj

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.