Florystyczny luz

Odkryj sycylijski luz na warsztatach florystycznych

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Nowe umiejętności, relacje i inspirujące portfolio zdjęć

Listopad w Polsce nie zawsze jest sprzymierzeńcem dla duszy, szczególnie dla tych, którzy pracują w branży kwiatowej. Krótkie, zimne dni i coraz dłuższe wieczory mogą wywoływać uczucie znużenia i braku inspiracji. Ale co byś powiedział na możliwość ucieczki od tej monotonii? Na przykład na Sycylię, gdzie słońce wciąż grzeje, a otaczająca przyroda wciąż buzuje życiem. To właśnie tam, w otoczeniu sycylijskiego luzu, organizowane są warsztaty florystyczne, które nie tylko pozwolą nabrać nowych umiejętności, ale także dostarczą inspiracji, pozwolą nawiązać nowe relacje i stworzą piękne portfolio zdjęć.

Sycylijski luz dla florystów

Dla zapracowanych polskich florystów, Sycylia oferuje nie tylko ciepło i słońce, ale również atmosferę, która sprzyja kreatywności i relaksowi. Sycylijski luz to nie tylko stan umysłu, to również styl życia, który można doświadczyć na każdym kroku – od lokalnych targów po spokojne plaże. To miejsce, gdzie praca staje się przyjemnością, a nauka nowych technik florystycznych przeplata się z odpoczynkiem wśród malowniczych pejzaży.

Warsztaty w listopadzie: idealny czas i miejsce

Listopad to miesiąc, który w Polsce często oznacza już chłodne dni i zimowe przygotowania. Ale na Sycylii, ta pora roku wciąż przypomina lato. To doskonały moment, aby wyjechać z kraju i zanurzyć się w inspirującym środowisku pełnym kolorów i zapachów kwiatów. Dla florystów to także okazja do rozwoju w warunkach sprzyjających kreatywności.

Nauka, relacje, portfolio – trzy filary warsztatów

Niewątpliwie, uczestnictwo w warsztatach florystycznych to przede wszystkim okazja do nauki nowych umiejętności. Mistrzyni florystyki – Mariola Miklaszewska, który poprowadzi warsztaty, podzieli się swoim doświadczeniem, technikami i tajemnicami tworzenia pięknych kompozycji. Uczestnicy zdobędą wiedzę, która ożywi ich prace i doda im pewności siebie.

Ale to nie wszystko. Warsztaty na Sycylii to również doskonała okazja do nawiązywania relacji z innymi przedsiębiorcami branży kwiatowej. Wspólne wyjazdy, tworzenie razem pięknych dekoracji i bukietów, a także spędzanie czasu w czasie między warsztatami sprzyjają budowaniu trwałych kontaktów i wymianie doświadczeń.

Ostatnim, lecz nie mniej ważnym elementem są profesjonalne sesje zdjęciowe bukietów i plenerowych dekoracji. Każdy uczestnik opuści warsztaty z imponującym portfolio zdjęć, które nie tylko dokumentuje ich prace, ale stanowi także doskonałą wizytówkę w dzisiejszym świecie wizualnych mediów.

Podsumowanie: sycylijski luz, nowa wiedza i umiejętności oraz relacje

Warsztaty florystyczne na Sycylii to nie tylko okazja do nauki nowych umiejętności w pięknym otoczeniu, ale także doświadczenie sycylijskiego luzu, który pozwala na odcięcie się od codziennych trosk i rutyny. Listopad, który w Polsce może wydawać się ponury, na Sycylii ożywa w pełni. To również doskonały czas na budowanie relacji z innymi przedsiębiorcami i tworzenie niezapomnianych wspomnień.

Dlatego jeśli jesteś florystą, który pragnie nabrać nowej energii, poznać nowe techniki i ludzi z branży, a przy okazji stworzyć piękne portfolio zdjęć, warsztaty Podróże kształcą florystycznie na Sycylii są dla ciebie idealnym rozwiązaniem. To kombinacja nauki, wypoczynku i inspiracji, która może zmienić nie tylko twój warsztat, ale także sposób, w jaki patrzysz na swoją pracę.

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.