BouquetMat

Modele i ceny Kwiatomatów

Andrzej DąbrowskiWF 6 Comments

W ostatnim czasie nasz katalog i cennik Kwaitomatów bardzo się rozbudował o nowe modele i dodatki poprawiające funkcjonalność urządzenia. Obecnie mamy w ofercie modele BASIC, ONE, PRO a wkrótce pojawi się bardzo ciekawa opcja META. Zamiast przesyłać cennik sugeruję najpierw kontakt telefoniczny, aby omówić temat i dopasować optymalną konfigurację Kwiatomatu do konkretnej sytuacji. Po takiej rozmowie prześlę konkretną ofertę, ale najpierw potrzebuję dodatkowych informacji: gdzie ma być zainstalowany, jaki model, jaka wielkość, jakie opcje dodatkowe.

Aktualne modele Kwiatomatów, od lewej BASIC, ONE, PRO

Jest wiele możliwości konfigurowania wielkości Kwiatomatu – podstawowy podział to od K3 do K15, czyli od 3 szafek do 15 szafek na bukiety. W ostatnim czasie wprowadziliśmy całkiem nowe Kwiatomaty BASIC w wersji niskobudżetowej, pokazaliśmy je na targach Gardenia pod koniec listopada w Poznaniu. Różnica między modelami to oprócz zmian w wyglądzie i wielkości to również różne funkcjonalności, różne aspekty techniczne i możliwości rozwoju urządzenia w przyszłości.

Kwiatomat to produkt polski, na modele K PRO udzielamy 2 letniej gwarancji z możliwością przedłużenia do 5 lat. Każdy Kwiatomat produkowany jest na indywidualne zamówienie, realizacja w ciągu 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia i wykonania przedpłaty.

Jeżeli preferujesz rozmowę telefoniczną w temacie Kwiatomatów, podczas której to wszystko omówię, to zadzwoń – 601 375 900. Jeżeli po prostu chcesz otrzymać cennik i katalog to napisz info@wsparcieflorystow.pl.

Jestem użytkownikiem Kwiatomatu od ponad roku, mam wiele analiz i obserwacji. Mam bezpośredni kontakt w osobami, które już maja swoje Kwiatomaty. Chętnie podzielę się tymi informacjami, które na pewno pomogą w podjęciu DOBREJ DECYZJI. Proszę zadzwonić do mnie w dogodnym momencie – 601375900.

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Komentarze(y) 6

 1. Naczytalam sie ale najwazniejszego ile najtanszy kwiatomat kosztuje mniej wiecej nie dowiedzialam sie.. Tak wiem kontakt ale zanim zmarnujemy czas chcialam wiedziec czy wogle dzwonic.. Czy mozna takie cos dostac w lising.. Wynajm?

 2. Dzień dobry, jestem zainteresowana nabyciem kwiatomatu, od czego mam zacząć? Prosiłabym bardzo o podpowiedź i instrukcje, Dziękuję i pozdrawiam

 3. Dzień dobry, jestem właścicielką kwiaciarni od 14 lat. Posiadamy duże grono klientów, raczej zadowolonych ponieważ cały czas wracają. Nasza kwiaciarnia mieści się przy domu, posiadamy własny parking i dogodne miejsce w którym mógłby stanąć kwiatomat. Kwiaciarnia mieści się w dobrym punkcie w niewielkim 15 tysięcznym mieście. Nasi klienci często odwiedzają nas po godzinach naszego urzędowania, co wiąże się z dodatkową pracą dla mnie, dlatego zastanawiamy się nad postawieniem kwiatomatu przed naszą kwiaciarnią. Nie wiem zbyt wiele na temat funkcjonowania, kosztów zakupu i eksploatacji oraz obsługi tej maszyny. Myślę o takim na 6 bukietów, bo tyle mam miejsca. Proszę o informacje, które pozwolą mi podjąć jakąś decyzję.
  Pozdrawiam

  1. Post
   Author

   Dzień dobry. Kwiatomat to znakomite narzędzie wspierające spredaż bukietów kwiaciarni. Postawienie go przed kwiaciarnią to dobry pomysł, ale warto pomysleć o innym miejscu w okolicy, nie za blisko i nie za daleko od kwiaciarni. Dzięki temu maksymalnie wykorzystamy potencjał Kwaitomatu trafiając z ofertę do nowych klientów i dzięki temu zwiększymy przychody, co jest bardzo ważne w czasach, kiedy ciągle rosną koszty prowadzenia firmy.

  1. Post
   Author

   Tak na szybko informacje z pamięci… kilka dni temu w Walentynki w Wieruszowie powiększył się z K11 do K21, w Łodzi jest K12, w Kostrzyniu nad Odrą jesienią rozbudowany został Kwiatomat z K6 do K12, w Wodzisławiu Śląskim stoi K11, a w Zduńskiej Woli K12.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.