Florystyczny team

Czyli sztuka budowania zespołu i zarządzania nim. Nikt nie rodzi się szefem firmy. Na szczęście kierowania zespołem można się nauczyć.


Chcesz mieć zespół, z którym będziesz mógł rozwijać swoją firmę? Kierować nim skutecznie od rekrutacji po ocenę pracy? Być szefem, z którym ludzie chcą pracować? Umieć motywować pracowników do działania i angażować ich do pracy tak, byście razem pracowali na sukces Twojej działalności? Zapraszamy na szkolenie.

Nieprzebrana kopalnia wiedzy praktycznej

Szkolenia organizowane przez Pana Andrzeja to nieprzebrana kopalnia wiedzy praktycznej w stu procentach przydatna w naszej profesji. Wszystkie rady i zalecenia odnośnie budowania zespołu pracującego w kwiaciarni sprawdziły się po kilku latach wdrążania ich w życie. Nie ukrywam, że popełniłam błąd nie wdrażając ich bezpośrednio po szkoleniach. Zaoszczędziłabym tym mnóstwo stresu, energii i czasu. Jeżeli mogę coś poradzić moim Koleżankom i Kolegom florystom, zwłaszcza początkującym, koniecznie powinniście odbyć szkolenie z cyklu florystyczny Team, albowiem lepsze jest bezbolesne korzystanie z gotowych i sprawdzonych rozwiązań podawanych na tacy przez Pana Andrzeja, niż nauka na własnych błędach. Polecam <3

JaTyKwiaty

Szkolenie było moją najlepszą inwestycją

Szkolenie Pani Agnieszki Kubickiej – Błońskiej było moją najlepszą inwestycją. Wiedza, doświadczenie a zarazem niesamowita energia, entuzjazm, pasja i radość, z jaką Pani Agnieszka przekazała nam tajniki zarządzania zespołem oraz motywowania ludzi do pracy, to bezcenna korzyść, którą otrzymałam w ciągu zaledwie dwóch dni coachingu. Oczywiście, wdrożenie i zastosowanie powyższych zagadnień w praktyce zabierze mi trochę czasu, ale zyski będą niewspółmierne do włożonego wysiłku. Gorąco polecam wszystkim tym, dla których rozwój to naturalny krok w kierunku przyszłości, lepszych perspektyw, szczęśliwej organizacji każdego szczebla firmy a także szerszych horyzontów w poszukiwaniu niebieskich oceanów dla ich przedsiębiorstw.

Eva Klimek, Floral Concept Store

Plan szkolenia


 • Pracownicy są różni

  Jak rozpoznać ich typy i skutecznie nimi zarządzać?

 • Udana rekrutacja

  Jak przeprowadzić udaną rekrutację?

 • Dobry szef

  Dobry szef firmy to podstawa – jak nim zostać?

 • Sztuka motywacji

  Sztukę motywacji można opanować – jak motywować zespół

 • Warunki

  Warunki do efektywnego działania zespołu

 • Bez komunikacji się nie da

  jak dbać o sprawną komunikację w zespole?

 • Rozwój

  System Rozwoju Pracowników w Twojej firmie.

Zgłoś się 14 dni wcześniej i zapłać o 100 zł mniej!

Szkolenie prowadzi

Agnieszka Kubicka-Błońska

Certyfikowany Coach, od blisko 10 lat prowadzi szkolenia z rozwoju osobistego i zawodowego, zarządzania zespołem.

Terminy 2019

21-22 stycznia, Gdańsk
18-19 lutego, Poznań
25-26 marca, Kraków
22-23 kwietnia, Warszawa
20-21 maja, Rzeszów
17-18 czerwca, Wrocław
2-3 września, Szczecin
7-8 października, Olsztyn
25-26 listopada, Łódź
2-3 grudnia, Lublin