Podróże kształcą florystycznie

„Podróże kształcą” – każdy podróżnik, może to potwierdzić.


Chcielibyśmy w naszym działaniu wyjść poza potoczne znaczenie tego przysłowia. Aby podróże kształciły jeszcze bardziej. Czy można połączyć podróże do pięknych miejsc w Europie, błogi wypoczynek i warsztaty florystyczne pod okiem mistrza florystyki? Jesteśmy przekonani, że tak! Od wielu lat łączymy pasję do podróży z pasją do florystyki! Zapraszamy na cykliczne, wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Podróże kształcą florystycznie”! Zwiedzajmy wspólnie najpiękniejsze miejsca w Europie w poszukiwaniu florystycznych inspiracji.

Tematyka i zakres szkoleń, materiał florystyczny i akcesoria będą każdorazowo, indywidualnie dostosowane do regionu, jaki odwiedzimy oraz oczekiwań uczestników warsztatów. Nad częścią warsztatową będzie czuwał mistrz florystyki. Dodatkowo wprowadzamy elementy szkoleń na temat biznesu florystycznego.

Mijają Dni, Miesiące… a Wspomnienia na samą myśl o Warsztatach Sycylijskich prowadzone przez Tomasz Max Kuczyński dają tyle Radości, Inspiracji oraz Motywacji do Kreatywnego Rozwoju ….
Podróże, Pasje, Realizacje….
Wspaniali ludzie, Rodzinna Atmosfera, Cudowne Widoki…

To była Niezapomniana Przygoda!

Dziękuję Rodzino Florystyczna! ❤️❤️❤️

Diana Tomczyk

Dziękuję za perfekcyjną wiedzę, cenne rady i podpowiedzi. Doświadczenie, które zapamiętam na całe życie. Dzięki

Marcin Wichrowski

Poziom grupy przerósł moje oczekiwania…pod każdym względem
😄😄😄 Jeszcze raz dziękuję Wam za ten wspaniały czas!!! Jesteście the best!

Tomasz Max Kuczyński

Wspaniałe doświadczenie, same pozytywne emocje, mnóstwo wiedzy którą na pewno wykorzystam.. Dziękuję z całego serca i polecam każdemu z branży.

Sabina Kapera

Dzięki Moniko i „Andrzeju… Andrzeju, rety, rety, jeju”, to była po prostu genialna impreza poza mnóstwem pozytywnych emocji pozostawiająca we mnie takie jedno, fantastyczne, bardzo przyszłościowe uczucie: NIEDOSYT : )))

Bernard Łętowski fotopestka.pl

Obecnie dostępne szkolenia na 2019:


Sycylia, Włochy

17-24 listopada (warsztaty 21-23 listopada)

Szkolenie poprowadzi Tomasz Max Kuczyński.

Dowiedz się więcej...
 
 

Warunkiem koniecznym jest zebranie minimum 10 osobowej grupy. Proszę wcześniej nie dokonywać rezerwacji noclegu i przelotu.

Mistrz florystyki

Tomasz Max Kuczyński

Absolwent Akademii Marioli Miklaszewskiej w Warszawie, ukończył wiele kursów florystycznych u polskich i zagranicznych mistrzów. Posiada wykształcenie plastyczne, studiował także architekturę wnętrz.

Mistrz florystyki

Sylwia Bednarek

Florystka z powołania. Od 13 lat prowadzi klimatyczną kwiaciarnię na warszawskim Grochowie. Absolwentka podyplomowych studiów Florystyka - Sztuka układania kwiatów i Akademii Marioli Miklaszewskiej . Od wielu lat prowadzi warsztaty i uczy studentów na SGGW w W-wie.
Konsultant w biznesie florystycznym

Andrzej Dąbrowski

Od ponad 20 lat zarządza rodzinną firmą florystyczną. Autor wielu artykułów na temat przedsiębiorczości florystycznej. Organizator szkoleń o tematyce biznesowej. Współtwórca kilku florystycznych marek. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem.
Fotograf, dziennikarz

Bernard Łętowski

Fotografią zajmuję się od ponad 20 lat. Nie tylko ślubną czy okolicznościową. Współpracuję z mediami, dokumentuję rozmaite wydarzenia artystyczne i nie tylko. Lubię fotograficzne wyzwania.

Terminy 2018

11-15 września, Apulia
3-10 listopada, Syclia
10-17 listopada, Syclia