Podróże kształcą florystycznie

„Podróże kształcą” – każdy podróżnik, może to potwierdzić.


Chcielibyśmy w naszym działaniu wyjść poza potoczne znaczenie tego przysłowia. Aby podróże kształciły jeszcze bardziej. Czy można połączyć podróże do pięknych miejsc w Europie, błogi wypoczynek i warsztaty florystyczne pod okiem mistrza florystyki? Jesteśmy przekonani, że tak! Od wielu lat łączymy pasję do podróży z pasją do florystyki! Zapraszamy na cykliczne, wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Podróże kształcą florystycznie”! Zwiedzajmy wspólnie najpiękniejsze miejsca w Europie w poszukiwaniu florystycznych inspiracji.

Tematyka i zakres szkoleń, materiał florystyczny i akcesoria będą każdorazowo, indywidualnie dostosowane do regionu, jaki odwiedzimy oraz oczekiwań uczestników warsztatów. Nad częścią warsztatową będzie czuwał mistrz florystyki. Dodatkowo wprowadzamy elementy szkoleń na temat biznesu florystycznego.

Szkolenie z Tomkiem Kuczyńskim super mega, polecam! Pracowaliśmy dłużej niż powinniśmy, poświecił nam cały swój czas i ten wolny, na tłumaczenie i inspirowanie. Otworzył w nas nowe pokłady rozwiązań i pomysłów, które mogliśmy wykorzystać w swojej pracy .

Urszula Asanowicz

Fantastyczny pomysł z tymi wyjazdowymi warsztatami. Zupełnie coś innego, szczególnie atmosfera i klimat tych miejsc sprawia, że warsztaty są dużym przeżyciem emocjonalnym, edukacyjnym no i oczywiście artystycznym. Cała przyjemność w byciu razem w grupie „bratnich dusz”, czyli ludzi mających podobne pasje. Gratuluje i trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia!!!

Hanna Rolbiecka

Obecnie dostępne szkolenia na 2018:


Apulia, Włochy

11-15 listopada (warsztaty 12-14 listopada)

Szkolenie poprowadzi Tomasz Max Kuczyński.

Dowiedz się więcej...

Sycylia, Włochy (1)

3-10 listopada (warsztaty 7-9 listopada)

Szkolenie poprowadzi Sylwia Bednarek.

Dowiedz się więcej...

Sycylia, Włochy (2)

10-17 listopada (warsztaty 14-16 listopada)

Szkolenie poprowadzi Tomasz Max Kuczyński.

Dowiedz się więcej...

Warunkiem koniecznym jest zebranie minimum 10 osobowej grupy. Proszę wcześniej nie dokonywać rezerwacji noclegu i przelotu.

Mistrz florystyki

Tomasz Max Kuczyński

Absolwent Akademii Marioli Miklaszewskiej w Warszawie, ukończył wiele kursów florystycznych u polskich i zagranicznych mistrzów. Posiada wykształcenie plastyczne, studiował także architekturę wnętrz.

Mistrz florystyki

Sylwia Bednarek

Florystka z powołania. Od 13 lat prowadzi klimatyczną kwiaciarnię na warszawskim Grochowie. Absolwentka podyplomowych studiów Florystyka - Sztuka układania kwiatów i Akademii Marioli Miklaszewskiej . Od wielu lat prowadzi warsztaty i uczy studentów na SGGW w W-wie.
Konsultant w biznesie florystycznym

Andrzej Dąbrowski

Od ponad 20 lat zarządza rodzinną firmą florystyczną. Autor wielu artykułów na temat przedsiębiorczości florystycznej. Organizator szkoleń o tematyce biznesowej. Współtwórca kilku florystycznych marek. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem.
Fotograf, dziennikarz

Bernard Łętowski

Fotografią zajmuję się od ponad 20 lat. Nie tylko ślubną czy okolicznościową. Współpracuję z mediami, dokumentuję rozmaite wydarzenia artystyczne i nie tylko. Lubię fotograficzne wyzwania.

Terminy 2018

11-15 września, Apulia
3-10 listopada, Syclia
10-17 listopada, Syclia