Podróże kształcą florystycznie

„Podróże kształcą” - każdy podróżnik, może to potwierdzić.


Chcielibyśmy w naszym działaniu wyjść poza potoczne znaczenie tego przysłowia. Aby podróże kształciły jeszcze bardziej. Czy można połączyć podróże do pięknych miejsc w Europie, błogi wypoczynek i warsztaty florystyczne pod okiem mistrza florystyki? Jesteśmy przekonani, że tak! Od wielu lat łączymy pasję do podróży z pasją do florystyki! Zapraszamy na cykliczne, wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Podróże kształcą florystycznie”! Zwiedzajmy wspólnie najpiękniejsze miejsca w Europie w poszukiwaniu florystycznych inspiracji.

Tematyka i zakres szkoleń, materiał florystyczny i akcesoria będą każdorazowo, indywidualnie dostosowane do regionu, jaki odwiedzimy oraz oczekiwań uczestników warsztatów. Nad częścią warsztatową będzie czuwał mistrz florystyki. Dodatkowo wprowadzamy elementy szkoleń na temat biznesu florystycznego.

To była fantastyczna florystyczna przygoda!

To była fantastyczna florystyczna przygoda! Monika, Andrzej , Max, Benek i Cudowne Dziewczyny to moja florystyczna Rodzina, na którą mogę zawsze liczyć ! 😘💚💐🌹🙂🍀🌷💚🌿

Magdalena Jankowska-Kural

Miałam przyjemność uczestniczyć w organizowanych

Miałam przyjemność uczestniczyć w organizowanych przez Andrzeja i Monikę warsztatach florystycznych na Sycylii. Organizacja na najwyższym poziomie! Poza tym zawsze mogę liczyć na profesjonalne porady i wsparcie z ich strony. Wszystkim chętnym polecam serdecznie. Pozdrawiam, Bogusia

Bogumiła Kulig

Mijają Dni, Miesiące… a Wspomnienia

Mijają Dni, Miesiące… a Wspomnienia na samą myśl o Warsztatach Sycylijskich prowadzone przez Tomasz Max Kuczyński dają tyle Radości, Inspiracji oraz Motywacji do Kreatywnego Rozwoju ….
Podróże, Pasje, Realizacje….
Wspaniali ludzie, Rodzinna Atmosfera, Cudowne Widoki…

To była Niezapomniana Przygoda!

Dziękuję Rodzino Florystyczna! ❤️❤️❤️

Diana Tomczyk

Dziękuję za perfekcyjną wiedzę, cenne

Dziękuję za perfekcyjną wiedzę, cenne rady i podpowiedzi. Doświadczenie, które zapamiętam na całe życie. Dzięki

Marcin Wichrowski

Poziom grupy przerósł moje oczekiwania…pod

Poziom grupy przerósł moje oczekiwania…pod każdym względem
😄😄😄 Jeszcze raz dziękuję Wam za ten wspaniały czas!!! Jesteście the best!

Tomasz Max Kuczyński

Obecnie dostępne szkolenia na 2020:


Sycylia, Włochy

21-28 listopada (warsztaty 25-27 listopada) Szkolenie poprowadzi Tomasz Max Kuczyński. Dowiedz się więcej...
 
 

Warunkiem koniecznym jest zebranie minimum 10 osobowej grupy. Proszę wcześniej nie dokonywać rezerwacji noclegu i przelotu.

Mistrz florystyki

Tomasz Max Kuczyński

Absolwent Akademii Marioli Miklaszewskiej w Warszawie, ukończył wiele kursów florystycznych u polskich i zagranicznych mistrzów. Posiada wykształcenie plastyczne, studiował także architekturę wnętrz.
Konsultant w biznesie florystycznym

Andrzej Dąbrowski

Od ponad 20 lat zarządza rodzinną firmą florystyczną. Autor wielu artykułów na temat przedsiębiorczości florystycznej. Organizator szkoleń o tematyce biznesowej. Współtwórca kilku florystycznych marek. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem.
Fotograf, dziennikarz

Bernard Łętowski

Fotografią zajmuję się od ponad 20 lat. Nie tylko ślubną czy okolicznościową. Współpracuję z mediami, dokumentuję rozmaite wydarzenia artystyczne i nie tylko. Lubię fotograficzne wyzwania.

Terminy 2020

21-28 listopada, Syclia