Digital influencer

Doskonale znam rynek kwiatów w Polsce, sposób dystrybucji oraz specyfikę klientów z sektora florystycznego (od hurtowników, przez kwiaciarzy, florystów do klienta detalicznego).
Image
Mam bogate doświadczenie w branży florystycznej, szczególnie w organizacji biznesu oraz prowadzeniu szkoleń dedykowanych branży florystycznej. Oprócz codziennych obowiązków w związku z prowadzeniem sieci kwiaciarni, hurtowni kwiatów, pracowni florystycznej oraz ośrodka szkoleniowego, świadczę usługi konsultingowe w biznesie florystycznym, między innymi przeprowadzam audyty przedsiębiorstw, diagnozuję problemy i wskazuję ich rozwiązania.

Wielokrotnie pomagałem w otwarciu przedsiębiorstw florystycznych, zarówno kwiaciarni, pracowni florystycznych jak i hurtowni kwiatów. Moim zadaniem w takim wypadku jest zbadanie lokalnej konkurencji, pomoc w wyborze lokalizacji, wskazanie najlepszych źródeł zaopatrzenia, opracowanie strategii marketingowej.
Piszę również artykuły dla czasopisma „Nasz Dom i Ogród – Flora”, „Florysta” oraz dla portalu forumkwiatowe.pl. Byłem wielokrotnie cytowany jako ekspert rynku kwiatowego w wielu czasopismach, w tym kilkukrotnie w ogólnopolskim dzienniku „Rzeczpospolita”. Biznes florystyczny to moja codzienność od ponad dwudziestu lat i chętnie moją wiedzą i doświadczeniem wesprę rozwój firmy działającym na rynku florystycznym. Jestem przekonany, że moje wsparcie pomoże moim partnerom zdobyć wielu nowych klientów.

Co możemy zrobić w ramach współpracy?

  • Testowanie produktów
  • Porównywanie ofert
  • Artykuły branżowe
  • Promocja na social mediach