Manager do wynajęcia

Nasza firma znana jest z tego, że oferuje elastyczne usługi, dopasowane do potrzeb Klientów. Właśnie w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku powstała usługa doradztwa, realizowanego na zasadzie rozliczeń godzinowych.

Andrzej Dąbrowski

  • 601 375 900
  • info@wsparcieflorystow.pl
  • Potrzebujecie Państwo skonsultować pomysł?

  • Chcecie omówić możliwe konsekwencje planowanych działań?

  • Potrzebujecie skonsultować się, jak kontynuować rozpoczęte działania?

  • Państwa strategia wymaga zweryfikowania jakiegoś ogniwa?

Co cechuje tę naszą usługę?


Przede wszystkim dajemy wsparcie florystycznym firmom, które nie potrzebują kompleksowej pomocy, lub też w chwili obecnej nie posiadają środków finansowych na strategie. Jest to pomoc, której zaletą jest nie blokowanie budżetów. Ponadto jest to natychmiastowa reakcja na nagle pojawiającą się potrzebę. Świadcząc doradztwo biznesowe zapewniamy wsparcie ekspertów w konkretnych potrzebach. Dzielimy się z Klientami naszą bogatą wiedzą i doświadczeniem.

To nie tylko konsulting, ale zaawansowana nauka, dzięki przekazywaniu właścicielom firm i ich pracownikom informacji na temat tego, co, dlaczego, w jaki sposób i kiedy powinni zrobić. Poprzez bardzo precyzyjne konsultowanie poszczególnych poczynań i omawianie zasadności działań, poprzez wspólne analizowanie wyników i przekazywanie przez nas wniosków wynikających z analiz, nasi Klienci otrzymują wiedzę z najwyższego poziomu. Którą nie tylko posłuży im teraz, ale będą mili wykorzystywać ją przez lata.

Wszelkie kwestie, z którymi boryka się firma, a nie znajduje na nie odpowiedzi, można omówić z naszymi ekspertami, którzy dadzą wskazówki, zasugerują zmiany, wytyczą ścieżki działania, po których będziecie się Państwo poruszać swobodnie samodzielnie, mając ogromny komfort dzięki asekuracji, jaką daje możliwość stałego kontaktu z nami i możliwość dopytania o najdrobniejszy szczegół w każdej chwili, wyjaśnienia każdej wątpliwości.

Doradztwo godzinowe


60 minut czasu, w którym jesteśmy do Państwa dyspozycji omawiając jakieś zagadnienie, daje Państwu ogrom wiedzy, którą podajemy w skondensowanej formie, do wykorzystania na teraz i na przyszłość.

Tego rodzaju konsulting niesie ze sobą m.in. następujące korzyści:

Macie Państwo możliwość nieograniczonego korzystania z wieloletniego doświadczenia zawodowego naszych ekspertów
Możecie Państwo czerpać z tego źródła wiedzy także dzwoniąc po poradę w nagłej potrzebie
Czas, który chcecie Państwo poświęcić na konsultacje ustalacie według własnych potrzeb i możliwości
Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji w godzinach 08.00 – 18.00
Nasze wsparcie nie nadwyręża budżetu firmy
Jest to usługa, która wspiera osoby decyzyjne
Zapewniamy konsultacje ekspertów w konkretnych przypadkach działań (wiedza i doświadczenie)
Otrzymujecie Państwo w jego trakcie wiedzę w pigułce na teraz i na przyszłość

Godzinowe doradztwo biznesowe jest usługą, która realnie przekłada się nie tylko na poprawę konkurencyjności produktów i usług oraz zwiększenie sprzedaży. Jest to pomoc, której zaletą jest natychmiastowa reakcja na nagle pojawiającą się potrzebę. Jest to nowoczesna, wydajna i oszczędna czasowo metoda zarządzania poszczególnymi obszarami firmy przy użyciu wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanego eksperta.

Z doświadczenia wiemy, że w następstwie naszych działań, dotychczasowi Klienci tak dużo się uczą, ze następnie sami skutecznie wykorzystują nasze metody pracy, osiągając wyraźne zwiększenie sprzedaży i wzrost zysków oraz podnosząc wydajność swoich firm.

Wprowadzając nowy produkt lub usługę na rynek warto skorzystać z profesjonalnej pomocy doradczej. Dzięki nam posiadacie Państwo możliwość szybkiego opracowania efektywnych rozwiązań promocyjnych i sprzedażowych dla najnowszej oferty Państwa firmy, zwiększając tym jej szansę na sukces rynkowy.