Zmiana terminu Europa Cup Katowice

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Oficjalne ogłoszenie – Europa Cup 2020 zostaje przełożone na kwiecień 2021

Szanowni Państwo,

Pomimo ogromu nadziei pokładanej w poprawę sytuacji epidemiologicznej musimy zmierzyć się z faktem, że koronawirus SARS-CoV-2 rozprzestrzenia się zagrażając coraz większej części świata.

Najważniejsze dla nas jest teraz wspólne bezpieczeństwo, odpowiedzialność i zdrowie.

Zarząd Florintu – the International Florist Organisation spotkał się 13 marca br. w trybie nadzwyczajnym. W porozumieniu z komitetem organizacyjnym Stowarzyszenia Florystów Polskich odpowiedzialnym za przeprowadzenie Europa Cup, podjęta została decyzja o przeniesieniu
terminu Europa Cup
zaplanowanego na 5-7 czerwca 2020.

Działania te są zgodne z zaleceniami sztabu kryzysowego rządu Rzeczypospolitej Polskiej dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Z nadzieją na Państwa zrozumienie, ogłaszamy nowym termin Europa Cup w Katowicach: 16-18 kwietnia 2021.

Sytuacja jest trudna dla wszystkich. Wierzymy, że zmiana daty Mistrzostw pozwoli nam przeprowadzić to wydarzenie w atmosferze, na jaką zasługuje – spokoju, radości i w szerokim gronie osób mogących cieszyć się tym florystycznym świętem.

Mamy nadzieję, że do kwietnia przyszłego roku nasze życie wróci na odpowiednie tory i będziemy mogli przeżyć ten czas tak, jak byśmy sobie tego wszyscy życzyli. Szczególnie zaś zależy nam na tym, by uczestnicy konkursu mogli należycie przygotować się do czekających ich zadań.

Uwaga: Wszystkie bilety zakupione na nasze wydarzenie zachowują swoją ważność. W przypadku chęci rezygnacji z nich, prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza na stronie
www.ticketmaster.pl – BEZPOŚREDNI LINK

Dziękujemy za Państwa dotychczasowe zaangażowanie w nasz wspólny projekt. Wierzymy, że ten dodatkowy czas możemy wykorzystać tak, by Mistrzostwa odbyły się z jeszcze większym rozmachem.

Mamy nadzieję, że nadal możemy liczyć na Państwa wsparcie i współpracę.

Zapewniamy jednocześnie, że komitet organizacyjny Europa Cup 2020 – od dzisiaj Europa Cup 2021 – jest w pełni gotowości do dalszego działania i dołoży wszelkich starań, by wydarzenie to było perfekcyjnie przygotowane.

Z wyrazami szacunku
Zenon Rek
Prezes Stowarzyszenia Florystów Polskich
oraz
Simon Ogrizek
Prezes Florintu, the International Florist Organisation

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:
Monika Kudłacz
Telefon: +48 602 834 176
Mail: competition@europacup2020.eu
Jonas Zwitserlood
Telefon: +31 6 146 777 03
Mail: j.zwitserlood@florint.org

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.