Ostatnia sztuka Kalendarza Florysty

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Sprzedaż Kalendarza Florysty 2021 zakończyła się w ostatnim dniu ubiegłego roku. Ostatnie egzemplarze rozesłaliśmy w pierwszych dniach stycznia. A w międzyczasie zaczęły się pytania – czy przypadkiem nie ma jakiegoś egzemplarza dla mnie?

Szacujemy, że około setki osób nie załapało się na Kalendarz Florysty 2021! Choć bardzo chciały to przegapiły moment przedsprzedaży i sprzedaży, który trwał kilka miesięcy.

Dowiedz się więcej o Kalendarzu Florysty jeśli jakimś cudem jeszcze go nie znasz….

Teraz jest ostatnia szansa na ostatni egzemplarz! Przez moment miałem świadomość, że nawet sobie nie zostawiłem jednego kalendarza autorskiego. Ale gdzieś tam wrócił do mnie, bo komuś zdublowało się zamówienie. Więc przez chwile mam swój egzemplarz, ale chętnie go oddam na licytację, z której dochód zasili 29 edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytacja zaczęła się dzisiaj i będzie trwała 7 dni. Jeżeli twierdzisz, że bardzo chcesz mieć…

Jeżeli uważasz, że bez tego kalendarza nie da się już działać… Jeżeli chcesz przy okazji wesprzeć szczytną ideę… to włącz się do licytacji!

Link do Allegro, gdzie toczy się licytacja:

https://allegro.pl/oferta/kalendarz-florysty-2021-ostatnia-sztuka-10146053005

Jeśli ci się nie uda wylicytować albo jeśli masz taką ochotę wesprzyj WOŚP wpłacając do wirtualnej puszki Eryka Lewandowskiego autora okładki i wnętrza Kalendarza Florysty.

https://eskarbonka.wosp.org.pl/xk6y1p

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.