Podróże kształcą biznesowo – Alpy!

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

„Podróże kształcą” – każdy podróżnik, może to potwierdzić. Chciałbym w moim działaniu wyjść poza potoczne znaczenie tego przysłowia. Aby podróże kształciły jeszcze bardziej. Czy można połączyć podróże do pięknych miejsc w Europie i na świecie, czynny wypoczynek i trening umiejętności biznesowych? Jestem przekonany, że tak! Od wielu lat łączę pasję do podróży z pasją do florystyki! Zapraszam na cykliczne wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Podróże kształcą biznesowo”! Chcę wspólnie z Wami spędzać na sportowo czas i zwiedzać najpiękniejsze miejsca na świecie w poszukiwaniu florystycznych i biznesowych inspiracji.

Skiing i networking

Początek grudnia to okres kiedy warto parę dni odpocząć korzystając z zimowych okoliczności. Chciałbym zaprosić Was na trening sportowo-biznesowy w austriackie Alpy. Proponuję 5-cio dniowy wyjazd w tym 4 dni jazdy na nartach i 2 wieczorne spotkania biznesowe.

Zapraszam na jeden z najbardziej przyjaznych narciarzom lodowiec w Austrii – Stubai – dość blisko położonego regionu narciarskiego, zaledwie 790 km (7,5 godziny jazdy samochodem) od południowo-zachodniej granicy Polski. Lodowiec Stubai, uchodzący za najbardziej urozmaicony narciarsko, leży w samym sercu Tyrolu. Możliwości spędzenia wolnego czasu jest tu bez liku!

Zdjęcia Facebook facebook.com/schifahren.stubaiergletscher

Śnieg na stokach jest rzeczą oczywistą, a dobra zabawa nie opuści nas od pierwszego do ostatniego dnia wyjazdu! Dołącz do nas od 13 do 17 grudnia tego roku!

Lodowiec Stubai spełnia wszystkie narciarskie marzenia dzięki 108 kilometrom tras i 100% gwarancją śniegu od października do czerwca. Dzięki tyrolskiemu wyróżnieniu “Atest jakości tras” lodowiec Stubai gwarantuje zadbane trasy dla wymagających narciarzy. Narciarze mają tu do dyspozycji w sumie ponad 108 km oznakowanych tras. Dobrze podzielone na wszystkie stopnie trudności, od łatwych do trudnych – każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. 24 nowoczesne wyciągi dbają, by transport odbywał się bez zakłóceń i przewożą Państwa na wysokość do 3.200 m n.p.m. Roztaczającego się stamtąd widoku panoramicznego na pewno szybko nie zapomnicie.

A po drodze do Doliny Stubai możemy parę chwil spędzić w Innsbrucku.

Après-ski

Jazda na nartach po pięknych stokach w dobrym towarzystwie będzie ważnym elementem tego wyjazdu ale nie najważniejsza. Wieczory będą znakomitą okazją do spotkań i rozmów branżowych. Budowanie relacji, dzielenie się doświadczeniem, być może wspólne projekty biznesowe warte są spędzenia ze sobą kilku dni.

Ja ze swojej strony chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez trzy dekady prowadzenia firmy działającej w różnych sektorach florystycznej branży. Podpowiem jak skutecznie zarządzać przedsiębiorstwem florystycznym w obecnych czasach. W przystępny sposób przekażę wiedzę z zakresu marketingu i zarządzania przedsiębiorstwem.

Oczywiście wieczorem będzie czas na relaks – basen, sauna, scrable.

Rodzinna atmosfera

Chcemy aby wyjazdy przebiegały w rodzinnej atmosferze, aby każdy z uczestników oprócz biznesowej części wyjazdu, w wolnym czasie angażował się we wspólny aktywny wypoczynek. Naszym priorytetem przy organizacji wyjazdowych warsztatów jest maksymalne ograniczanie zbędnych kosztów. Wybieramy kierunki gdzie łatwo i w miarę tanio można dojechać, noclegi szukamy w wynajmowanych tanich a pięknych, klimatycznych domach, w ciekawej okolicy. Przygotowanie posiłków we własnym zakresie też znacznie obniża koszty wyjazdu a dodatkowo przyczyni się do integracji grupy. Mamy w tym duże doświadczenie, ponieważ podróżując prywatnie od wielu lat sprawdziliśmy i preferujemy taki rodzaj wypoczynku. Wspólne zainteresowania, nauka, posiłki we wspólnym domu, wspólne wieczorne rozmowy, wspólne zwiedzanie pięknej okolicy w miłej i przyjaznej atmosferze – taka atmosfera sprzyjać będzie nawiązywaniu nowych florystycznych przyjaźni.

Zdjęcia obiektu booking.com

Za kulisami

Z doświadczenia wiem, że wspólne spotkania florystów, wymiana doświadczeń, nieformalne rozmowy, omówienie nurtujących problemów, podzielenie się sukcesami uczą więcej niż niejeden podręcznik. Wyrwanie się na kilka dni od codzienności, spojrzenie na swój biznes z boku, z innej perspektywy pozwala zweryfikować swoje dotychczasowe działania.

Za każdym razem będziemy chcieli odwiedzić lokalnych przedstawicieli branży kwiatowej aby wymienić się doświadczeniami w biznesie kwiatowym. Takie spotkania pozwolą nam poczuć to co dzieje się w lokalnym biznesie kwiatowym.

Jestem przekonany, że po każdym takim wyjeździe wrócimy z ochotą do naszych codziennych zajęć wypoczęci, zainspirowani i z nowymi przyjaźniami. Niech przysłowie „Podróże kształcą, podróże łączą” zmaterializują się w realizacji naszego innowacyjnego projektu branżowego.

Więcej informacji udzieli organizator – 601375900, a.dabrowski@wsparcieflorystow.pl

Szacowane koszty wyjazdu (na jedna osobę):

  • Opłata organizacyjna – 490 zł
  • Dojazd – od 400 zł za osobę (cena orientacyjna, ostatecznie zależna od liczby osób)
  • Noclegi – od 1100 zł za osobę / 4 noce (cena orientacyjna, konkret w momencie rezerwacji)
  • Karnet narciarski 3 dniowy SuperSkipass – 180,20 euro, 4 dniowy SuperSkipass – 224,80 euro
  • Dodatkowo ubezpieczenie (około 80 zł) i wyżywienie (przykładowo – wienerschnitzel z frytkami i piwem kosztuje w restauracji na stoku około 16 euro).

Grafika stubaier-gletscher.com

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.