Bardzo Dziękuję za mega szkolenie

Bardzo Dziękuję za mega szkolenie z dużą dawką bardzo przydatnych informacji których potrzebowałam. ? Forma online sprawdziła się, dlatego czekam na kwitnące przedsiębiorstwo online ? polecam!!!

Milena Parcheta

Właśnie jestem po kursie Kwiaciarnia bez falstartu ONLINE

Właśnie jestem po kursie Kwiaciarnia bez falstartu w formie online. Dla mnie super opcja. Szkolenie idealnie nadaje się do takiej formy, jesteś w domu, nawet będąc przeziębiona możesz brać udział, gdzie w wersji stacjonarnej pewnie bym nie dotarła… dużo konkretnej i merytorycznej wiedzy. Konkretne przykłady z branży, analiza całego biznesu, idealnie pokazany kosztorys. Szkolenie otwiera oczy na rzeczy, o których normalnie się zapomina lub uważa za mało ważne. Serdecznie polecam!

Patrycja Klońska-Kazuś

Zdecydowanie polecam szkolenie

Zdecydowanie polecam szkolenie u Pana Andrzeja, jeśli planujecie otworzyć florystyczny biznes. Sporo wiedzy merytorycznej, ale przede wszystkim praktyczne porady z samego źródła. Przyjemne warunki i bardzo miła atmosfera. Dziękuję ?

Aleksandra Urbaniec

Wspaniałe szkolenie

Wspaniałe szkolenie, cudowny prowadzący, sprzyjajace otoczenie i co najważniejsze, ogrom wiedzy! Polecam z całego serca dla osób wiążących swoją przyszłość z florystyką.

Ewa Konarzewska

Warto być na takim szkoleniu, aby uniknąć wielu błędów na początek

Byłam na szkoleniu u Pana Andrzeja w marcu ubiegłego roku przed otwarciem własnej kwiaciarni. Polecam każdemu, bo warto być na takim szkoleniu, aby uniknąć wielu błędów na początek. Szkolenie to garść przydatnych informacji, wskazówek oraz konkretów. Pomimo, że już miałam wizję swojej kwiaciarni i opracowana identyfikację wizualna, to poszerzyłam swoją wiedzę o konkrety, które są wręcz niezbędne w prowadzeniu biznesu. Ogromna merytoryczna wiedza Pana Andrzeja poparta wieloma przykładami nie teoretycznymi, lecz praktycznymi wyniesionymi z wieloletniego doświadczenia są warte polecenia!

Olena K. Krawczuk-Chojnacka