Szkolenie ‘kwiaciarnia bez falstartu’ to

Szkolenie ‘kwiaciarnia bez falstartu’ to wyjątkowy dla mnie czas. Dużo praktycznych informacji, wskazówek – np. jakimi metodami pozyskać jakiego klienta, czego unikać w prowadzeniu kwiaciarni a co przynosi duże dochody.
Bardzo dobra atmosfera, wróciłam pozytywnie doładowana i jeszcze bardziej zmotywowana do działania. Dziękuję 🙂

Magdalena Błażejewska

Cudowna atmosfera, otwarte rozmowy i nowe florystyczne znajomości

Andrzej Dąbrowski świetny prowadzący, przekazał ogrom wiedzy gromadzonej latami. Cudowna atmosfera, otwarte rozmowy i nowe florystyczne znajomości. Głowa boląca od nadmiaru pomysłów i wiedzy oto skutki szkolenia. Gorąco polecam, warto uczestniczyć w tego typu wydarzeniach.

Renata Fabjańczuk

Warto się oderwać nie tylko od codzienności

Kolejne szkolenie za mną oczywiście u Andrzeja Dąbrowskiego i na pewno nie ostatnie. Warto się oderwać nie tylko od codzienności, ale przede wszystkim od swych codziennych przekonań i skonfrontować je z kimś kto jest nie tylko dłużej na rynku, ale aby wyrwać się ze swych przekonań i spojrzeć na to z innej strony. Do tego super miejsce, fajna jak zawsze atmosfera i świetni ludzie ??

Ewa Kowalska

Merytorycznie przygotowane zagadnienia, świetna atmosfera

Bardzo polecam szkolenia u Pana Andrzeja. Merytorycznie przygotowane zagadnienia, świetna atmosfera i cały ogrom cennych wskazówek dla profesjonalistów jak również tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ?
Do zobaczenia.

Viola Celejewska

Wyniosłyśmy wiele cennych wskazówek

Dziękujemy za profesjonalnie wykonane dla nas szkolenie. Wyniosłyśmy wiele cennych wskazówek, które już zaczęłyśmy wprowadzać do naszych działań. Do zobaczenia na następnym szkoleniu. Pozdrawiamy Małgorzata i Natalia.

Małgorzata Monika Głowacka

Autentyczność i mnóstwo przykładów z życia

Super szkolenie ?Wiedza i doświadczenie P. Andrzeja a przede wszystkim autentyczność i mnóstwo przykładów z życia Bukieciarza i nie tylko. Polecam!

Wioletta Górecka

Wymiany sukcesów i porażek, nowe znajomości

Ciekawe spotkanie ludzi z tej samej branży , wymiany sukcesów i porażek , nowe znajomości i Pan Andrzej który otwiera nam oczy na rozwiązania które tak naprawdę znamy ale nie dostrzegamy . Dla mnie super doświadczenie ? i przewietrzona głowa ?

Agnieszka Grala

U nas od jutra wielkie zmiany

Z całego serca serdecznie dziękujemy za mega szkolenie. Było rewelacyjnie. U nas od jutra wielkie zmiany dzięki Pana szkoleniu i zapewne jeszcze skorzystamy. Pozdrawiamy serdecznie.

Ewelina Szymańska

Ma naprawdę dużą wiedzę

Było mi bardzo miło poznać wszystkich uczestników. Dziękuję, że w końcu udało mi się poznać tak doświadczoną osobę jak Andrzej Dąbrowski i jego sympatyczną córkę. Super człowiek, który ma naprawdę dużą wiedzę, dzięki FloraGO ze udało mi się z wami być na tym szkoleniu. Super polecam?

Magdalena Kowalska

Mnóstwo wiedzy

Bardzo dobre szkolenie mnóstwo wiedzy, dyskusji i wymiany doświadczeń 🙂 Bardzo dziękuję

Ewa Wydra