Ma naprawdę dużą wiedzę

Było mi bardzo miło poznać wszystkich uczestników. Dziękuję, że w końcu udało mi się poznać tak doświadczoną osobę jak Andrzej Dąbrowski i jego sympatyczną córkę. Super człowiek, który ma naprawdę dużą wiedzę, dzięki FloraGO ze udało mi się z wami być na tym szkoleniu. Super polecam🌺

Magdalena Kowalska

Mnóstwo wiedzy

Bardzo dobre szkolenie mnóstwo wiedzy, dyskusji i wymiany doświadczeń 🙂 Bardzo dziękuję

Ewa Wydra

Super szkolenie…

Super szkolenie… długo na nie czekałam… warto… Andrzej Dąbrowski super prelegent👍 👏. Fajnie że byłam z Wami. Dzięki Flora Go 🌻

Donata Dziuba

Świetny prowadzący

Andrzej Dąbrowski świetny prowadzący, przekazał ogrom wiedzy gromadzonej latami. Cudowna atmosfera, otwarte rozmowy i nowe florystyczne znajomości. Głowa boląca od nadmiaru pomysłów i wiedzy oto skutki szkolenia. Gorąco polecam, warto uczestniczyć w tego typu wydarzeniach.

Renata Fabjańczuk

Pomimo długoletniej działalności w biznesie

Pomimo długoletniej działalności w biznesie florystycznym dopiero dzięki szkoleniom u Andrzeja zrozumiałam jak wiele błędów popełniam i jak wiele człowiek musi się jeszcze uczyć i zmieniać swoją mentalność. To Andrzej był pierwszą osobą która otwarcie i szczere uświadamia jak powinno się i jak nie należy prowadzić tego niestety w tych czasach trudnego biznesu florystycznego.

Barbara Jochymek

Szkolenia dały mi napęd do rozwoju mojej firmy

Byłam na dwóch szkoleniach organizowanych przez firmę Florand Monika i Andrzej Dąbrowscy S.C. i wybieram się wraz z ekipą mojej kwiaciarni na trzecie. Szkolenia dały mi napęd do rozwoju mojej firmy. Usystematyzowały moje przeczucia i przekuły je w pewność siebie. Długie rozmowy poszerzyły florystyczne i biznesowe horyzonty. Wszystko dzięki świetnej znajomości branży ambitnych Właścicieli Florand -U oraz ich chęci dzielenia się swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą.

Katarzyna Jedyk

Kwiaciarnia to biznes

Ja dodam, że Andrzej udowadnia, że kwiaciarnia to biznes i trzeba bardzo umiejętnie nim zarządzać, żeby czerpać zadowolenie i zysk. Polecam! 😉

Joanna Pietrzak

Dziękowałem Andrzejowi za szkolenie, które

Dziękowałem Andrzejowi za szkolenie, które zorganizował, poniżej krótka opinia. Szkolenie oparte na ogromnej wiedzy prowadzącego, wiedzy praktycznej co niezwykle ważne. Wiele przykładów pokazujących jak działać w kwiaciarni, na czym polega ten biznes oraz na co zwracać szczególną uwagę. Bardzo ciekawe materiały, które obecnie wykorzystujemy w naszej kwiaciarni Kwiaty Na Warsztacie Dąbrowa Górnicza (www.kwiatynawarsztacie.pl). Jako osoba, która zarządza kwiaciarnią szkolenie pozwoliło mi na zbudowanie strategii pod kątem pozycjonowania na rynku, odpowiedniego asortymentu oraz zbudowania przewagi konkurencyjnej na lokalnym rynku. Polecam szkolenie dla osób rozpoczynających pracę w tym biznesie oraz dla takich, którzy szukają nowych pomysłów jak zachęcać i efektywnie obsługiwać naszych klientów.

Bartosz Wadowski

Chcialabym podziekowac za szkolenie, za

Chcialabym podziękować za szkolenie, za otrzymane materiały i przekazaną wiedzę. Szkolenie Kwitnące przedsiębiostwo dziala jak najlepsza terapia – strach zniknął. Tak byl strach, brak wiedzy ale już tego nie ma. W praktyce, od kontaktu mailowego, przez spotkanie do podpisania umowy. Nie znajomi, nie z polecenia, ktoś całkiem obcy. Klienci brali pod uwagę także innych florystycznych wykonawców – wybrali mnie. Dziękuję jeszcze raz, za przekazaną wiedze, świetną atmosferę podczas szkolenia, a także za staly kontakt i pomoc w nagłych przypadkach po szkoleniu.

Justyna

Jeśli masz kwiaciarnię, pracownię florystyczną,

Jeśli masz kwiaciarnię, pracownię florystyczną, jesteś florystycznym freelancerem i zależy Ci na tym żeby mieć z pracy profity nie tylko w postaci satysfakcji to koniecznie wybierz się na to szkolenie. Dla mnie wiedza o prowadzeniu biznesu okazała się kluczowa. Andrzej jest niesamowitym fachowcem – nikt inny tak skrupulatnie nie bada branży, nikt inny tak chętnie nie przekazuje wiedzy, nikt inny nie prowadzi tak profesjonalnego szkolenia na temat prowadzenia biznesu. A poza tym – spotkanie z innymi florystami, wymiana doświadczeń – bezcenne. To najlepsza inwestycja, jaką zrobiłam w ubiegłym roku i moje najlepsze biznesowe szkolenie w jakim uczestniczyłam. Naprawdę warto!

Asia Korzeniewska-Pohl