Korzystniejsze warunki współpracy

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

W odpowiedzi na częste pytania dotyczące obniżenia kosztów przystąpienia do systemu postanowiłem zmodyfikować opłaty na początku współpracy.

Dla osób, które zdecydują się na współpracę do 30.09.2015 opłata licencyjna wyniesie 3 500 zł netto (standardowo 10 000 zł netto).

Natomiast ryczałtową opłatę za wdrożenie systemu, pakiet brandingowy, szkolenia oraz bezpośrednia pomoc w pierwszych tygodniach działalności kwiaciarni – od teraz proponuję ustalać indywidualnie. Istnieje możliwość przeniesienia części opłat z momentu podpisania umowy na cały okres trwania umowy (5 lat)

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przystąpieniem do systemu franczyzowego BUKIECIARZ na nowych warunkach – zachęcam do pytań.

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.