Dodatkowe strony do Kalendarza Florysty

Andrzej DąbrowskiWF 1 Comments

Początek roku to dobry moment aby zaplanować najbliższe wydarzenia. Teraz również warto przygotować swój kalendarz. Jeśli spodziewasz się wzmożonego ruchu w kwiaciarni i obawiasz się, że nie zmieścisz wszystkich zamówień na jednej lub dwóch, a czasami i trzech stronach dostępnych w Kalendarzu Florysty to pewnie zastanawiasz się co zrobić w takim przypadku?

Wiemy, że zdarzaj się wam takie sytuacje. Dajemy wam więc możliwość wydrukowania dodatkowych tymczasowych stron które możesz samodzielnie wydrukować i umieścić w kalendarzu a kiedy już nie będą Ci potrzebne możesz je zarchiwizować.

Wydrukuj dodatkowe strony KF2019

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Komentarze(y) 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.