Kalendarz Florysty 2020

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Kalendarz Florysty 2020 to kalendarz książkowy – podstawowe narzędzie analityczne przedsiębiorcy florystycznego, pomaga zaplanować codzienność w kwiaciarni. Wpisujemy tam ważne wydarzenia, zlecenia, notatki i kontakty.

Kalendarz został zaprojektowany przez florystów, z myślą o florystach. Ten kalendarz dostosowany jest do codziennych potrzeb w kwiaciarni i pracowni florystycznej.

Dużo notujesz, będzie idealny

Zaprojektowany tak aby z łatwością prowadzić notatki, a także zachęcający do prognozowania, planowania i analiz. Lepsza organizacja to efektywniejszy biznes, a przecież o to chodzi we współczesnej kwiaciarni.

Planuj i działaj skuteczniej

Oprócz gigantycznej ilości miejsca na notatki, dostosowanej do popytu w kwiaciarni, znajdziesz w nim:

 • ważne terminy dla przedsiębiorcy
 • plan dostaw do kwiaciarni
 • zasady przyjmowania i realizacji zleceń
 • mapa kosztów dostaw bukietów
 • plan roczny 2020, 2021
 • plan urlopów pracowniczych
 • codzienna notatka od konsultanta
 • odnośniki do ciekawych artykułów
 • informacja o niebezpiecznych roślinach w otoczeniu florysty
 • tabela opisująca sezonowość kwiatów od polskich ogrodników
 • skorowidz od A do Z

Jak wygląda środek kalendarza?

Jest inaczej niż w każdym popularnym kalendarzu dla wszystkich, jaki do tej pory znałeś. My skupiliśmy się na florystach poza specjalnymi stronami potrzebnymi w planowaniu pracy roku, miesięcy i tygodni, mamy dzienne kalendaria z mnóstwem miejsca na twoje zamówienia. Jesteś ciekawy? Możesz obejrzeć kilkanaście pierwszych stron kalendarza tutaj.

Okładki

W tej edycji przygotowaliśmy okładkę nowoczesną oraz vintage, na które mogliście glosować w naszych ankietach na Facebooku, oraz dwie tradycyjne oprawione w pięknych kolorach srebrzystym i różowy.

Okładka nowoczesna
Okładka Vintage
Okładka tradycyjna w kolorze srebrzystym.
Okładka tradycyjna w kolorze różowym.

Kiedy dostanę mój Kalendarz Florysty?

Produkcja kalendarza powoli zbliża się do końca. Wkrótce trafi w nasze ręce, my jego wysyłkę planujemy na połowę listopada.

A ja nie mam, a chcę taki!

Jeśli nie masz, możesz go kupić w naszym sklepie, ale nauczeni poprzednim wydaniem polecamy się spieszyć, bo nakład szybko się rozchodzi.

Informacje, opinie wsparcieflorystow.pl/kalendarz-florysty

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.