Meble do kwiaciarni

Meble do kwiaciarni

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Meble… przecież to one nadają wnętrzu klimatu. Nasz lokal to typowe industrialne wnętrze więc ten styl z góry sam się narzucił. Mieliśmy dylemat czy meble wykonać z naszym zaprzyjaźnionym stolarzem, czy zamówić z oferty dedykowanej kwiaciarniom jaką mamy w naszym sklepie na stronie.

Gdy zrobiliśmy w maju metamorfozę naszej kwiaciarni Bukieciarz to tam wstawiliśmy gotowe drewniane regały z katalogu Tradis i pięknie wpasowały się w tamto wnętrze.

Tym razem przy otwieraniu nowej Kwieciarni postawiliśmy na meble z naturalnego drewna w połączeniu z metalem i to postanowiliśmy zaprojektować i wykonać od podstaw i przy okazji chcieliśmy w krótkim czasie sprawdzić dwa modele mebli do kwiaciarni. Które rozwiązanie lepsze, które tańsze?

Bez wątpienia tańsze okazały się meble z katalogu, choć przy analizie cen mogły wydawać się drogie. Wykonanie wymarzonych mebli na zamówienie mogło wydawać się tańszym rozwiązaniem ale faktycznie po podsumowaniu kosztów okazało się bardziej kosztowne i na dodatek wymagało dużego naszego zaangażowania. Nie twierdzę, że to była zła decyzja, ale nie zawsze to co się zakłada sprawdza się w praktyce, mam tu na uwadze szukanie pozornych oszczędności.

Meble do kwiaciarni, zerknij na naszą propozycję.

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.