Kwiaty dla Powstańców

Kwiaty dla Powstańców

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Podziękujmy tym co się nie bali… Kup kwiaty nie tylko dla siebie, a my 1 sierpnia rozwieziemy je Powstańcom warszawskim.

Aktualnie żyje jeszcze kilka tysięcy Powstańców, (w tym przynajmniej kilkuset w Warszawie).
1 sierpnia to idealny moment, aby docenić ich heroizm pięknym bukietem kwiatów.

Co potrzebujemy? Wielu kwiaciarni, które dołączą do akcji, udostępnią plakat w swoich mediach społecznościowych, powieszą w witrynie plakat, będą informować klientów o naszej akcji, będą przyjmować dobrowolne datki, a na koniec przygotują bukiety.

Od kwiaciarni dołączających do akcji potrzebujemy:
1. Adres
2. Nazwa kwiaciarni i imię + ewentualnie nazwisko
3. Numer telefonu

Plan jest taki:
1. Chcemy zebrać datki na 1-3 bukiety dla każdej/go Powstańca.
2. Ewentualna nadwyżka w kasie na kwiaty pójdzie do fundacji Warsaw Legend na kolejne Posiłki dla Powstańców.
3. Po akcji “Senior w Koronie” Fundacja Warsaw Legend ma aktualne adresy do Powstańców.
4. Bartek z Warsaw Legend, który organizował Posiłki dla Powstańców przygotuje listę wszystkich żyjących Powstańców z IPN-u.
5. Andrzej ze Wsparcia Florystów i Marcin z FloraGO poinformuje kwiaciarnie o akcji i zbierze deklaracje uczestnictwa.
6. Eryk ze Wsparcia Florystów przygotuje grafiki wydarzenia.
7. Fundacja Warsaw Legend wydrukuje plakaty.
8. Marek z chłopakami rozwiezie plakaty po kwiaciarniach w Warszawie.
9. Kwiaciarnie spoza Warszawy chcące dołączyć do akcji otrzymają w mailu gotowy do druku plakat.
10. Wolontariusze uzgodnią z kwiaciarniami o ilości bukietów do przygotowania z zebranych środków i później odbiorą bukiety i pokwitują odbiór ewentualnej nadwyżki w gotówce.
11. Szefuncio logistyk całej akcji rozstała zebrane info od kwiaciarni do wolontariuszy (2 osobowe grupy z Seniora w Koronie) z info gdzie kwiaty do odbioru i gdzie zawieść. To mają przećwiczone już przy posiłkach
12. Happy end

Jeśli zbiórka przekroczyłaby oczekiwania to nadwyżka będzie przeznaczona na dalszy ciąg akcji Nadciągają Posiłki dla Powstańców w ramach Fundacji Warsaw Legend.

Organizator:
Rzymsko-katolicka Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie, ul. Klasyków 21/23

Patronat:
wsparcieflorystow.pl
Flora GO
Fundacja Warsaw Legend

Plakat do druku:

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.