Zajęcia z fotografii na Sycylii

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Chcecie nauczyć się fotografować przy okazji warsztatów na Sycylii?

Na pewno na co dzień fotografujecie swoje prace, robicie zdjęcia podczas wyjazdów, czy też fotografie rodzinne. Na pewno czasem chcielibyście robić to lepiej…

Być może macie jakiś sprzęt fotograficzny i chcielibyście więcej z niego wycisnąć. Jeśli macie ochotę, zabierzcie go ze sobą na sycylijskie warsztaty, a ja postaram się pomóc Wam poznać lepiej jego możliwości i przy okazji wzbogacić Waszą fotograficzną wiedzę po to, aby fotografowało Wam się łatwiej, przyjemniej i z lepszymi efektami.

Od kilku lat realizuję swoje Warsztaty Świadomej Fotografii i warsztaty dla zaawansowanych, fotografuję od około 25 lat, od 17 zawodowo. Być może mam dość wiedzy i doświadczenia abyście mogli z niego skorzystać. Będzie także okazja nauczyć się paru fotograficznych patentów i obróbki, podyskutować o sprzęcie, czy też przegadać Wasze ewentualne fotograficzne plany zakupowe.

Jeśli będą chętni, zajęcia fotograficzne zorganizujemy tak, aby nie kolidowały z warsztatami florystycznymi. Poza tym cały czas będę dla Was dostępny jako ktoś w rodzaju konsultanta. Te nasze warsztaty fotograficzne będą bezpłatnym bonusem do warsztatów florystycznych.

Gdybyście chcieli przed wyjazdem skonsultować ze mną co ze sprzętu fotograficznego warto wziąć na Sycylię, jestem do Waszej dyspozycji. Zapraszam też na moją stronę http://www.bernardletowski.pl abyście mogli sami ocenić czy moje kompetencje mogą Wam się do czegoś przydać.

Jeżeli ktoś jeszcze się waha, czy warto polecieć z nami w listopadzie na warsztaty Podróże kształcą florystycznie – Sycylia 2021 to serdecznie zapraszamy.

Opis warsztatów i formularz zgłoszeniowy na stronie szkolenia

Fotografia: Tomasz Chlebuś

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.