Doradztwo dla firm rozliczane w godzinach – efektywność i oszczędność.

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Nasza firma znana jest z tego, że oferuje elastyczne usługi, dopasowane do potrzeb Klientów. Właśnie w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku powstała usługa doradztwa, realizowanego na zasadzie rozliczeń godzinowych.

Co cechuje tę naszą usługę?

Przede wszystkim dajemy wsparcie firmom, które nie potrzebują kompleksowej pomocy, lub też w chwili obecnej nie posiadają środków finansowych na strategie. Jest to pomoc, której zaletą jest nie blokowanie budżetów. Ponadto jest to natychmiastowa reakcja na nagle pojawiającą się potrzebę. Świadcząc doradztwo biznesowe zapewniamy wsparcie ekspertów w konkretnych potrzebach. Dzielimy się z Klientami naszą bogatą wiedzą i doświadczeniem.

60 minut czasu, w którym jesteśmy do Państwa dyspozycji omawiając jakieś zagadnienie, daje Państwu ogrom wiedzy, którą podajemy w skondensowanej formie, do wykorzystania na teraz i na przyszłość.

To nie tylko konsulting, ale zaawansowana nauka, dzięki przekazywaniu właścicielom firm i ich pracownikom informacji na temat tego, co, dlaczego, w jaki sposób i kiedy powinni zrobić. Poprzez bardzo precyzyjne konsultowanie poszczególnych poczynań i omawianie zasadności działań, poprzez wspólne analizowanie wyników i przekazywanie przez nas wniosków wynikających z analiz, nasi Klienci otrzymują wiedzę z najwyższego poziomu. Którą nie tylko posłuży im teraz, ale będą mili wykorzystywać ją przez lata.

Wszelkie kwestie, z którymi boryka się firma a nie znajduje na nie odpowiedzi, można omówić z naszymi ekspertami, którzy dadzą wskazówki, zasugerują zmiany, wytyczą ścieżki działania, po których będziecie się Państwo poruszać swobodnie samodzielnie, mając ogromny komfort dzięki asekuracji, jaką daje możliwość stałego kontaktu z nami i możliwość dopytania o najdrobniejszy szczegół w każdej chwili, wyjaśnienia każdej wątpliwości.

• Potrzebujecie Państwo skonsultować pomysł?
• Chcecie omówić możliwe konsekwencje planowanych działań?
• Potrzebujecie skonsultować się, jak kontynuować rozpoczęte działania?
• Państwa strategia wymaga zweryfikowania jakiegoś ogniwa?

Zapraszamy na doradztwo godzinowe!

Tego rodzaju konsulting niesie ze sobą m.in. następujące korzyści:

• Macie Państwo możliwość nieograniczonego korzystania z kilkunastoletniego doświadczenia zawodowego naszych ekspertów,
• Możecie Państwo czerpać z tego źródła wiedzy także dzwoniąc po poradę w nagłej potrzebie,
• Czas, który chcecie Państwo poświęcić na konsultacje ustalacie według własnych potrzeb i możliwości,
• Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji w godzinach 08.00 – 18.00,
• Nasze wsparcie nie nadwyręża budżetu firmy,
• Jest to usługa, która wspiera osoby decyzyjne,
• Zapewniamy konsultacje ekspertów w konkretnych przypadkach działań (wiedza i doświadczenie),
• Otrzymujecie Państwo w jego trakcie wiedzę w pigułce na teraz i na przyszłość,
• Jest to realne przełożenie na zwiększenie sprzedaży i wzrost zysków.

Godzinowe doradztwo biznesowe jest usługą, która realnie przekłada się nie tylko na poprawę konkurencyjności produktów i usług oraz zwiększenie sprzedaży. Jest to pomoc, której zaletą jest natychmiastowa reakcja na nagle pojawiającą się potrzebę. Jest to nowoczesna, wydajna i oszczędna czasowo metoda zarządzania poszczególnymi obszarami firmy przy użyciu wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanego eksperta.

Z doświadczenia wiemy, że w następstwie naszych działań, dotychczasowi Klienci tak dużo się uczą, ze następnie sami skutecznie wykorzystują nasze metody pracy, osiągając wyraźne zwiększenie sprzedaży i wzrost zysków oraz podnosząc wydajność swoich firm.

Wprowadzając nowy produkt lub usługę na rynek warto skorzystać z profesjonalnej pomocy doradczej. Dzięki nam posiadacie Państwo możliwość szybkiego opracowania efektywnych rozwiązań promocyjnych i sprzedażowych dla najnowszej oferty Państwa firmy, zwiększając tym jej szansę na sukces rynkowy.

Zapraszamy do kontaktu!

konsultant-300x150

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.