Idealny prezent dla Florysty?

Eryk LewandowskiWsparcie Dodaj komentarz

Okres świąteczny to szał prezentowy, codzienna lista spraw zdaje się nie kończyć więc zostawiamy wybór prezentów na ostatnią chwilę. W takich czujemy spora presję i chcielibyśmy prostego i skutecznego rozwiązania.

Mamy rozwiązanie…

Ty chciałbyś się szybko dowiedzieć co jest idealnym prezentem dla florysty? My znamy odpowiedź pracujemy z florystami od wielu lat i od wielu miesięcy przygotowywaliśmy dla nich coś ekstra.

Kalendarz Florysty!

Debiutancki produkt, nowinka na rynku – unikatowa rzecz. Przygotowany z myślą i przeznaczeniem dla osób związanych z florystyką nie jest uniwersalny, jest wyspecjalizowany w pomaganiu w kwiaciarni czy hurtowni kwiatów. Występuje w trzech odmianach okładek.

W środku same konkrety

Ważne terminy dla przedsiębiorcy, plan dostaw do kwiaciarni, zasady przyjmowania i realizacji zleceń, mapa kosztów dostaw bukietów, plan roczny 2016, 2017, roczny plan marketingowy, plan urlopów, codzienna notatka od konsultanta, odsyłania do ciekawych artykułów rozwijających temat notatki, informacja o niebezpiecznych roślinach w otoczeniu florysty, instrukcje pierwszej pomocy, skorowidz od A do Z.
Jest tego naprawdę dużo nie chcemy Cię znudzić, zajrzyj na stronę Kalendarz Florysty po więcej informacji.

Jak Kupić?

Kupisz go w naszym sklepie, pamiętaj tylko, że nakład kalendarza jest ograniczony i za chwilę może ich zabraknąć. Działaj szybko!

O Autorze

Eryk Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.