Kalendarz Florysty – już jest …

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Powiem tak … działo się przez te dwa dni, ale i ostatnie pół roku. Huśtawka nastrojów, zwroty akcji, pełna dynamika …

Początkowo wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem, jednak pojawiły się komplikacje, na które trzeba było natychmiast reagować. Z jednej strony zdenerwowanie, gdyż nie było zrobione to co miało być w tym czasie, a z drugiej zamiast widoku pierwszej porcji kalendarzy możliwość przyglądania się i udokumentowania jak powstawały pierwsze egzemplarze. Z jednej strony oczekiwania i zrozumiałe zniecierpliwienie nabywców, z drugiej uspokajające opinie, że “”oczekiwanie na przyjemność jest największą przyjemnością”, może jest w tym trochę prawdy. Z jednej strony mój optymistyczny plan wysyłki, którego nie byłem w stanie zrealizować w terminie, a w zasadzie zrealizuję z kilkudniowym opóźnieniem, z drugiej strony cierpliwe oczekiwanie nabywców. Z jednej strony zdenerwowanie na wykonawcę, że termin zawalony, z drugiej strony widok ludzi zawalonych pracą i wciskający mój projekt bez kolejki między inne zlecenia. Z jednej strony moje przekonanie, że zbyt dużo, przedwcześnie obiecuję (w dobrej wierze) i zawalam, wprowadzam dużo chaosu, a z drugiej strony dostaję pocieszające wiadomości “Jestem pod wrażeniem akcji kalendarzowej. Twoje zaangażowanie, świetny przepływ informacji i oooogrom pracy. Bardzo dziękuję i czekam na mój kalendarz”.

Tak więc trudno ogłosić pełny sukces, bo dla mnie będzie po sprzedaży prawie całego nakładu, ale duży sukces już jest – pierwsze egzemplarze odebrane i wysłane tym, pierwszym co czekali do północy 14 września aby przy starcie przedsprzedaży przyblokować mi na chwilę serwer ;-).

Cieszą pierwsze opinie tych co już otrzymali swój wyczekiwany Kalendarz Florysty. Dla mnie ważne, że są bardzo pozytywne, choć z niecierpliwością czekam na konstruktywne uwagi krytyczne, które pozwolą przygotować jeszcze lepiej Kalendarz Florysty na rok 2018. A prace zaczynamy już w styczniu, aby szybciej i lepiej, bezstresowo przeprowadzić kolejną akcję w przyszłym roku.

Dziękuję za zaufanie, za poklepywanie po ramieniu, za zaangażowanie …

pozdrawiam
Andrzej Dąbrowski

A to jedna z pierwszych opini dotycząca pierwszego wrażenia zaraz po otrzymaniu przesyłki.

A tak powstawał Kalendarz Florysty 2017

Kup swój Kalendarz Florysty

Bez obaw to nie jest takie trudne. Wystarczy, że klikniesz poniższy przycisk

Kup teraz
O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.