Tak powstaje niepraktyczny bukiet

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Najpierw rysunek, omówienie tematu przez prowadzącego warsztaty Tomasza Maxa Kuczyńskiego.

Po krótkim wprowadzeniu każdy z uczestników szkolenia zaczyna tworzyć swój bukiet ślubny, nietypowy, niecodzienny, niepraktyczny ale piękny.

“Spójrz, jak przejmuje i przetyka
Łodygi ich między palcami,
Jak coraz nową barwą plami,
Przeplata, więzi i zamyka,
Znów kładzie, przewiązuje. ściąga,
Palcami jak na drutach robi –
I rośnie wizja półokrągła,”

Kwiaty polskie Julian Tuwim

Dlaczego te bukiety są takie niepraktyczne? Zapytał fotograf podczas sesji na plaży. Nie są praktyczne, ponieważ trudno je gdziekolwiek położyć, cały czas trzeba trzymać taki bukiet w ręku. Ale czy wszystko w życiu musi być praktyczne? A może wystarczy, że po prostu takie bukiety są piękne. Na zdjęciach uczestnicy warsztatów Podróże kształcą florystycznie ze swoimi bukietami. Informacje o kolejnych takich warsztatach znajdziesz na stronie.

Organizator warsztatów: wsparcieflorystow.pl
Zdjęcia: Bernard Łętowski
Kwiaty dostarczyli: Kwiatostan, kwiatyzholandii.pl, Barile Flowers Service
Akcesoria florystyczne: OASIS Floral Products Polska

Sprawdź gdzie jedziemy w tym roku, być może chciałbyś dołączyć?
O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.