Czarna gąbka w dekoracjach ślubnych… Czemu nie?

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Na warsztatach florystycznych w Toskanii mieliśmy okazję testować nowy produkt marki OASIS® – Black BIOLIT® Herz, a ostatnio na Sycylii czarną gąbkę w kształcie kuli.

Modny kolor Black kojarzy się z elegancją i minimalizmem. Czarna gąbka florystyczna otwiera florystom nowe perspektywy. Ta gąbka może być elementem dekoracyjnym, gdy nie jest całkowicie zamaskowana – kreując głębię i kontrast. Dodatkowo oszczędza się czas i materiały.

Na tych warsztatach czarna kula OASIS® – Black BIOLIT® była podstawą kompozycji na uroczystość ślubu w plenerze.

Uczestnicy przygotowali pod okiem Tomasza Maxa Kuczyńskiego kilkanaście kompozycji podobnych do siebie ale każda miała swój indywidualny charakter.

W tej galerii pokazujemy jak pracowali … wkrótce kolejne zdjęcia gotowych kompozycji. Jesteście ciekawi?

Dziękujemy Lena Stryjska i OASIS Floral Products Polska za dostarczona na Sycylię akcesoria florystyczne. Dzięki Waszej pomocy mogliśmy po raz kolejny tworzyć coś nowego, korzystać z innowacyjnych produktów.

Zdjęcia Bernard Łętowski
Warsztaty Podróże kształcą florystycznie – Sycylia
Wsparcie: OASIS Floral Products Polska, Barile Flowers Service, Kwiatostan

A może chciałbyś przeżyć taką przygodę z nami?

W tym roku mamy dwa turnusy w listopadzie od 10 do 17.11 i od 17 do 24.11. Jeszcze mamy kilka miejsc na pierwszy turnus, możesz zapisać się tutaj.

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.