Dofinansowania na szkolenia

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Pojawiła się możliwość dofinansowania w kwocie 18 tysięcy zł na szkolenie, bez wkładu własnego i bez wpłaty. To finansowanie jest tylko dla przedsiębiorstw zatrudniających 10 osób i więcej. Nabór kończy się 15.02.2022. Przedsiębiorca ubiegający się o środki z projektu powinien być w trudnej sytuacji związanej ze spadkami przychodów, problemami kadrowymi, problemami ze sprostaniem wymaganiom ekonomicznym.

Proces analizy zaczyna się od diagnozy sytuacji przedsiębiorstwa. Na początek trzeba wypełnić prosty arkusz danymi finansowymi z 6 miesięcy ubiegłego roku i w krótkiej rozmowie konsultantem trzeba wskazać potrzeby szkoleń i dofinansowania. Współpracujemy ze sprawdzona firmą, dzięki której kilkukrotnie korzystaliśmy z dofinansowań.

Następnie będzie kontakt ze strony instytucji dającej środki i ustalone zostaną szczegóły. Później dopiero ustala się komu zostanie przyznane dofinansowanie i na jakie szkolenie. To są finanse przeznaczana dla osób, których firmy mają problemy finansowe spowodowane pandemią.

System Wczesnego Ostrzegania

CEL FINANSOWANIA: Wsparcie szkoleniowe, doradcze i mentoringowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które znalazły się w okresowych trudnościach.

  • WKŁAD WŁASNY – 0%
  • MIEJSCE REALIZACJI PROJEKTU – Polska
  • ZASIĘG TERYTORIALNY PROJEKTU – Polska
  • DLA KOGO – MŚP

Na co można przeznaczyć dofinansowanie?

Oferujemy możliwość zdiagnozowania przyczyn pojawiających się trudności, wsparcie szkoleniowe, doradcze i mentoringowe dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Usługi realizowane w projekcie wynikać będą z przeprowadzonej dogłębnej analizy kondycji przedsiębiorstwa.

Potrzebujesz tego wsparcia? Zadzwoń – 601375900

Informacje źródłowe – System Wczesnego Ostrzegania

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.