Podróże kształcą florystycznie 2023

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Mamy taki plan na rok 2023… ambitny plan na warsztaty w kilku ciekawych miejscach na mapie Europy.

„Podróże kształcą” – każdy podróżnik, może to potwierdzić. Chcielibyśmy w naszym działaniu wyjść poza potoczne znaczenie tego przysłowia. Aby podróże kształciły jeszcze bardziej. Czy można połączyć podróże do pięknych miejsc w Europie, błogi wypoczynek i warsztaty florystyczne pod okiem mistrza florystyki? Jesteśmy przekonani, że tak! Od wielu lat łączymy pasję do podróży z pasją do florystyki! Monika i Andrzej Dąbrowscy z Akademii Florysty zapraszają na cykliczne, wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Podróże kształcą florystycznie”! Zwiedzajmy wspólnie najpiękniejsze miejsca w Europie w poszukiwaniu florystycznych inspiracji.

Zdjęcie Rafał Klimek Miggawka

Chcemy, aby te tygodniowe wyjazdy przebiegały w rodzinnej atmosferze, aby każdy z uczestników oprócz codziennych siedmiogodzinnych warsztatów pod okiem mistrza florystyki, w wolnym czasie angażował się we wspólny wypoczynek i zwiedzania okolicy. Naszym priorytetem przy organizacji wyjazdowych warsztatów jest maksymalne ograniczanie zbędnych kosztów. Wybieramy kierunki, gdzie łatwo i tanio można dolecieć lub dojechać, noclegi szukamy w tanich a pięknych, klimatycznych, wiejskich domach, w cichej i spokojnej okolicy. Przygotowanie posiłków we własnym zakresie też znacznie obniża koszty wyjazdu a dodatkowo przyczyni się do integracji grupy. Mamy w tym duże doświadczenie, ponieważ podróżując prywatnie od wielu lat sprawdziliśmy i preferujemy taki rodzaj wypoczynku. Do tej pory zorganizowaliśmy już 8 takich turnusów w Toskanii i na Sycylii. Wspólne zainteresowania, nauka, posiłki we wspólnym domu, wspólne wieczorne rozmowy, zwiedzanie pięknej okolicy w miłej i przyjaznej atmosferze – to wszystko sprzyjać będzie nawiązywaniu nowych florystycznych przyjaźni.

Podróże kształcą florystycznie – Sycylia 2022 I turnus
Zdjęcie Rafał Klimek Miggawka

Z doświadczenia wiem, że wspólne spotkania florystów, wymiana doświadczeń, nieformalne rozmowy, omówienie nurtujących problemów, podzielenie się sukcesami a także porażkami, uczą więcej niż niejeden podręcznik. Wyrwanie się na kilka dni z codzienności, spojrzenie na swój biznes z boku, z innej perspektywy pozwala zweryfikować swoje dotychczasowe działania. Za każdym razem będziemy chcieli odwiedzić lokalnych przedstawicieli branży kwiatowej, aby wymienić się doświadczeniami w biznesie kwiatowym. Takie spotkania pozwolą nam poczuć wszystkimi zmysłami lokalną florystykę.

Zainteresowanie listopadowymi warsztatami Podróże kształcą florystycznie na Sycylii jest tak duże, że postanowiliśmy rozszerzyć nasz projekt o kolejne kierunki w różnych terminach.

Mapa kierunków warsztatów Podróże kształcą florystycznie 2033

Tym razem na pewno wybierzesz termin i miejsce, które Ci podpasuje.:

? druga połowa kwietnia – Apulia
? pierwsza połowa czerwca – Normandia
? końcówka września – Toskania
? listopad – Sycylia

Tak więc plan już jest, my bierzemy się za organizację. Wkrótce więcej informacji – skąd, z kim, za ile, kiedy.

W zasadzie mamy już wstępną listę chętnych, jeżeli i Ciebie interesują te warsztaty to napisz w komentarzu, który termin wpadł Ci w oko ?

Wstępne rezerwacje przyjmujemy:

? telefonicznie – 601375900
? mailowo – info@wsparcieflorystow.pl

Nie odkładaj takich wyjazdów na kiedy indziej – korzystaj z takich okazji, kiedy można. Bo jeszcze niedawno wiele się chciało, ale ograniczenia uniemożliwiały takie wyjazdy. Co będzie w przyszłości, tego nie wie nikt.

Terminy, opisy, opinie, zapisy na stronie warsztatów.

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.