Do zobaczenia w Poznaniu na Gardenii

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Już za kilka dni rozpocznie się najważniejsze wydarzenie branży ogrodniczej w Polsce – XVII Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2023. To wydarzenie skupione na trendach, kierunkach rozwoju branży ogrodniczej i florystycznej oraz zwiększaniu kompetencji osób w niej funkcjonujących.

Po wiedzę i sukces w branży kwiatowej

Gdy wytężony ruch w kwiaciarniach i pracowniach zwalnia, przychodzi moment na planowanie, podsumowywanie i doskonalenie swoich działań w kolejnym sezonie. W czasie Gardenii prelekcje, debaty i pokazy będą odbywać się jednocześnie w 5 lokalizacjach na terenie Targów, będzie to więc okazja do skorzystania z najodpowiedniejszej dla siebie ścieżki zwiedzania. Merytoryka Targów skupi się bowiem na trafieniu w potrzeby głównych grup zwiedzających: architektów krajobrazu, osoby zarządzające zielenią miejską, przedstawicieli centrów ogrodniczych oraz branżę florystyczną.

Odkryj świat Kwiatomatów!

W dniach 23-25 listopada w Poznaniu odbędą się jedne z najważniejszych branżowych wydarzeń – Targi Gardenia. To nie tylko okazja do odkrycia najnowszych trendów w świecie ogrodnictwa i florystyki, ale także doskonała możliwość do nawiązania nowych relacji biznesowych. Nie możemy doczekać się, aby podzielić się z Wami nowościami naszego projektu – Kwiatomat. Już po raz trzeci na targach, ale po raz pierwszy w trzech fascynujących modelach!

Kwiatomat – innowacja, wygoda, piękno

Kwiatomat to nie tylko urządzenie do automatycznej sprzedaży bukietów, to również wyraz najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii vendingowej. Już teraz możemy zdradzić, że na naszym stoisku będzie można podziwiać trzy różnorodne modele Kwiatomatu, zaspokajające różnorodne potrzeby zarówno małych kwiaciarni, jak i dużych salonów florystycznych.

Spotkanie z Kwiatomatem – unikalna okazja

Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko na Targach Gardenia? Przede wszystkim, to doskonała okazja, by osobiście przetestować i ocenić, który model Kwiatomatu najlepiej spełni oczekiwania Waszej kwiaciarni. Porównajcie funkcjonalności, sprawdźcie możliwości dostosowania do Waszych potrzeb, a także skorzystajcie z porad naszych ekspertów.

Nowości w finansowaniu inwestycji

Nie tylko prezentujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, ale również oferujemy kompleksowe wsparcie finansowe. Targi Gardenia to świetny moment, aby dowiedzieć się więcej na temat różnych opcji finansowania inwestycji w Kwiatomat – czy to poprzez zakup, kredyt, leasing czy wynajem. Nasi specjaliści będą dostępni, aby odpowiedzieć na Wasze pytania i pomóc w wybraniu najlepszego rozwiązania.

Nawiązuj Relacje w Świecie Kwiatomatów

Targi Gardenia to nie tylko miejsce prezentacji nowości, ale także świetna okazja do spotkań z przedstawicielami branży florystycznej. Podzielcie się doświadczeniami, nawiążcie nowe kontakty biznesowe i pozyskajcie inspiracje, które przyczynią się do rozwoju Waszej działalności.

Zapraszamy Was serdecznie na nasze stoisko podczas Targów Gardenia w Poznaniu! Odkryjcie świat Kwiatomatów i dołączcie do nas w tworzeniu przyszłości biznesu florystycznego!

Zapraszamy do pawilonu nr 6, strefa B, stoisko 55.

Florystycznie na Gardenii

W programie wydarzeń nadchodzącej Gardenii polecamy przede wszystkim:

  • Pokazy florystyczne na scenie głównej w pawilonie 6. Tradycyjnie już Gardenia stanie się przestrzenią prezentacji najlepszej polskiej florystyki. Na scenie swoje wybitne umiejętności zaprezentują między innymi: Piotr Sekunda, Joanna Kiedacz, Małgorzata Szwagiel, Zbigniew Dziwulski, Agnieszka Krzymińska, Anna Wawrzyniak, Piotr Salachna, Katarzyna Greta Grondkowska, Monika Bębenek czy Radek Berent i Łukasz Marcinkowski.
  • Strefa Inspiracji Bożonarodzeniowych – stworzona przez Plan B oraz florystę Macieja Krzusa strefa utrzymana w atmosferze świątecznej kwiaciarni zainspiruje na kolejne wyjątkowe tygodnie.
  • Wystawa Fotografii Florystycznej – przestrzeń oddana w ręce wybitnej fotograf Magdy Wasiczek, okraszona dekoracjami Belldeco oraz kompozycjami florystycznymi Ewy Bugaj i Marii Sarnowskiej.

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.