Nowy model – Kwiatomat META

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

❗️Nowość ❗️ Rozpoczynamy przedsprzedaż pełnowymiarowego, kompletnego, nowoczesnego Kwiatomatu META K6 ?

Model PRO to nasz flagowy produkt, a w międzyczasie dodaliśmy modele BASIC, LITE i ONE. Wczoraj rozpoczęliśmy przedsprzedaż modelu META.

Jestem przekonany, że spełni oczekiwania wielu przedsiębiorców z branży, którzy czują potrzebę takiego wsparcia sprzedaży, ale jeszcze nie wybrali odpowiedniego dla siebie modelu, który spełnia ich oczekiwania.

Bo chyba nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że Kwiatomaty mają sens, że sprawdziły się w praktyce, zdobyły serca Klientów i są doskonałą odpowiedzią na zmieniające się otoczenie kwiaciarni, na potrzeby Klientów.

K6 META to kompletny Kwiatomat z designem PRO, ale w niższej cenie, z 6-cioma dużymi box’ami, dodatkowym powiększonym zadaszeniem, dużym personalizowanym kasetonem reklamowym. Po prostu gotowy do startu!

? Nowoczesny design wersji PRO

? Pełna personalizacja Kwiaciarni

? Nowoczesny podświetlany kaseton reklamowy

?Sześć dużych box’ów / szafek

? Sterowany komputerowo klimat (chłodzenie i ogrzewanie)

? Utrzymywanie bukietów w idealnej atmosferze (temperatura i wilgotność)

? Możliwość pracy w dowolnym miejscu, również w pełnym nasłonecznieniu od strony południowej

? System odbioru rezerwacji

? Optymalna wysokość ekspozycji bukietów

? Darmowe powiadomienia o każdej sprzedaży bukietu

? Obsługa wszystkich rodzajów e-platnosci karta płatnicza, Blik, GooglePay, AndroidPay, polskich i zagranicznych

? AntyFog System zapobiegający parowaniu szyb

? OpenFix System

? Zużycie prądu 6,4 kWh / dzień

? Gwarancja 2 lata z opcja przedłużania do 5 lat

Kompletny Kwiatomat z designem PRO, ale w niższej cenie, z 6-cioma dużymi box’ami, dodatkowym powiększonym zadaszeniem, dużym personalizowanym kasetonem reklamowym.

?W wersji META dostępne również modele K9 i K12?

#bukietomat #kwiatomat #FlowerMa #BlumenMat #BouquetMat #Květomat #kvetenstvi #kwiatomat24

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.