Różnica między Kwiatomatem META a PRO

Andrzej DąbrowskiWF 1 Comments

Po wczorajszym artykule o rozpoczęciu przedsprzedaży nowego modelu Kwiatomatu META dotarło do mnie wiele zapytań o różnicę między META a PRO, bo wyglądają prawie identycznie.

PRO od META nie różni się wyglądem, te dwa modele w zasadzie wyglądają tak samo. Są tak samo skuteczne w utrzymywaniu idealnej temperatury i wilgotności, zarówno w czasie mrozów jak i upałów, to dokładnie te same rozwiązania co w przetestowanych w ponad 140 urządzeniach PRO działających już na polskim rynku.

META od PRO różni się interfejsem a przez to funkcjonalnością… no i CENĄ. Tylko tyle i aż tyle…

Jedyna zmiana to inny interfejs – ekran dotykowy zamieniony jest na klawiaturę mechaniczną, a przez to PRO ma więcej funkcji i dodatków.

META ma podstawowy interfejs, z powiadomieniem o sprzedaży bukietu SMSem. Wersja PRO jest w ciągłym rozwoju i jest do niego aplikacja na smartfona, a wkrótce będzie dostępny sklep internetowy do wsparcia sprzedaży bukietów z Kwiatomatów.

Nasza darmowa aplikacja na smartfony Kwiatomat 24 EA, to bardzo ważny argument dla tych co wybierają model PRO! To bardzo ważne narzędzie do zarządzania urządzeniem. Możemy dzięki niej otrzymywać natychmiastowe powiadomienia push po sprzedaży każdego bukietu (z której szafki, jaka cena), takie powiadomienia również mogą być wysyłane na maila.

Możemy obserwować aktualną sytuację w Kwiatomacie, które szafki są pełne, które są puste. Ostatnio dodaliśmy informację o cenach bukietów, co pozwala jeszcze lepiej zarządzać asortymentem w Kwiatomacie.

Aplikacja pokazuje też różne statystyki: sprzedaż z dzisiaj (ilość bukietów i kwotę), z wczoraj, z ostatniego tygodnia i ostatniego miesiąca. Aplikacja może przypominać nam o tym, że jest potrzeba uzupełnienia asortymentu, możemy otrzymywać również powiadomienia o statusie offline urządzenia.

Ciekawą funkcją jest możliwość kontaktu Klienta po zakupie bukietu, może wysłać szybką wiadomość do właściciela urządzenia z prośbą o kontakt telefoniczny.

Potrzebujesz więcej informacji❓

Napisz ? info@wsparcieflorystow.pl, zadzwoń – 601375900 ☎️

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Komentarze(y) 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.