Ja dodam, że Andrzej udowadnia, że kwiaciarnia to biznes i trzeba bardzo umiejętnie nim zarządzać, żeby czerpać zadowolenie i zysk. Polecam! 😉
Joanna Pietrzak
Ja dodam, że Andrzej udowadnia, że kwiaciarnia to biznes i trzeba bardzo umiejętnie nim zarządzać, żeby czerpać zadowolenie i zysk. Polecam! 😉