Wspaniałe szkolenie, cudowny prowadzący, sprzyjajace otoczenie i co najważniejsze, ogrom wiedzy! Polecam z całego serca dla osób wiążących swoją przyszłość z florystyką.
Ewa Konarzewska
Wspaniałe szkolenie, cudowny prowadzący, sprzyjajace otoczenie i co najważniejsze, ogrom wiedzy! Polecam z całego serca dla osób wiążących swoją przyszłość z florystyką.