Grupa zakupowa

W branży kwiatowej działamy od kilkunastu lat. Cały czas obserwujemy branżę, szukamy szans rozwoju, analizujemy zagrożenia, cały czas rozwijamy naszą firmę. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce mającą kompleksową ofertę w różnych dziedzinach branży kwiatowej. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy.

Oferta współpracy na zasadach grupy zakupowej przygotowana jest z myślą o hurtowniach kwiatów i kwiaciarniach.

Doświadczony i niepowtarzalny zespół Grupy Florystycznej Florand składa się z ludzi wykwalifikowanych, działających na polskim rynku florystycznym od 1994 roku.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi, wciąż szukamy innowacyjnych rozwiązań dedykowanych branży kwiatowej. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Bolesławcu. Posiadamy już 6 własnych kwiaciarni, budujemy sieć franczyzowych kwiaciarni w miastach na terenie całej Polski, a liczba naszych zadowolonych Klientów stale rośnie. Dodatkowo w naszej grupie działa jeszcze hurtownia kwiatów, która zaopatruje ponad 100 kwiaciarni w regionie.

Jesteśmy grupą polskich hurtowni kwiatów i kwiaciarni wyłącznie z polskim kapitałem.

Nasza firma rozwija się dynamicznie od 1994r. Obecnie posiadamy już 6 kwiaciarni własnych i planujemy otwieranie dalszych.

Nasze kwiaciarnie rozlokowane są w Bolesławcu. Kilka z nich posiada wieloletnią tradycję w zaopatrywaniu lokalnych klientów w kwiaty i artykuły dekoracyjne.

Wysoka jakość usług to nasza domena. Równocześnie dbamy aby ceny w naszej hurtowni i kwiaciarniach były konkurencyjne.

Właśnie z myślą o niskich cenach powstał projekt budowy grupy zakupowej hurtowni kwiatów i kwiaciarni.

Indywidualne podejście do każdej kwiaciarni pozwoli nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie. Plan marketingowy zawsze jest dostosowany do danej sytuacji na rynku. Jesteśmy elastyczni, dlatego wyprzedzamy konkurencje o krok. Nasze kwiaciarnie muszą być rentowne i przynosić zysk dla w właściciela.

Zainteresowanych przyłączeniem sie do grupy prosimy o kontakt!

a.dabrowski@florand.com.pl lub 601375900

[vfb id=5]

Komentarze(y) 1

  1. Pingback: Optymalizacja zakupów sposobem na ograniczenie kosztów kwiaciarni – Kwiatostan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.