Kolejne badanie sytuacji w branży kwiatowej.

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Na co dzień zajmuję się biznesem kwiatowym, świadczę usługi doradcze, piszę artykuły na temat branży florystycznej oraz interesuję się analizami, statystykami rynku kwiatowego. Ostatnio wśród uczestników rynku kwiatowego wiele się mówi o trudnej sytuacji kwiaciarzy i florystów w Polsce. Konieczne są szybkie i skuteczne działania aby tą sytuacje poprawić. Nie będzie to zadanie łatwe, potrzeba wiele chęci do działania, wzajemnej życzliwosci i odrobinę bezinteresowności. Potrzebna jest współpraca wszystkich podmiotów branży, tylko wtedy możemy zrobić coś pozytywnego dla całej branży aby nasze biznesy rozkwitały.

Aby uzdrawiać sytuację na rynku kwiatowym trzeba najpierw sporządzić diagnozę. Chciałbym przeprowadzić kilka ankiet dotyczących branży kwiatowej w Polsce.

Zapraszam do wypełnienia pierwszej ankiety:

„Badanie koniunktury w branży florystycznej”

Jest to kolejna ankieta badająca branżę kwiatową. Opis ankiety będzie dostępny na stronie www.florand.com.pl , w artykule na portalu forumkwiatowe.pl i innych zainteresowanych publikacją mediach branżowych.

Aby wypełnić tę ankietę kliknij na poniższy link (lub skopiuj adres i wklej do przeglądarki):

http://moje-ankiety.pl/respond-55159/sec-4FhQvZAc.html

Udział w ankiecie jest anonimowy.

Jeżeli jesteś zainteresowany wynikami ankiety to prześlij maila na adres a.dabrowski@florand.com.pl w tytule pisząc “WYNIKI ANKIETY”.

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas, dziękuję za wypełnienie ankiety i gwarantuję zachowanie tajemnicy statystycznej.

Aby badania były miarodajne, zależy mi aby dotrzeć do jak największej liczby respondentów? Dlatego proszę o pomoc w wysyłce zaproszeń do ankiety. Wystarczy w mailu przesłać do znajomych osób z branży link do tej strony:  http://moje-ankiety.pl/respond-55159/sec-4FhQvZAc.html  z prośbą o wypełnienie ankiety.

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.