Zaprojektuj swoją okładkę

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Już niedługo rusza przedsprzedaż Kalendarza Florysty 2018, ale za nim to nastąpi proponujemy wam zabawę w projektowanie. Zadanie jest proste: format A4 – technika dowolna, możesz analogowo, możesz cyfrowo, ważne żeby na końcu trafiło to do nas w formacie JPG. Zebrane prace udostępnimy, a was poprosimy o lajki dla najfajniejszych. Daj się porwać zainspiruj się! Może być śmiesznie, albo poważnie – bez ograniczeń!

Wygra autor okładki z największą ilością polubień. Uwaga! Liczą się tylko polubienia na tym profilu FB Kalendarz Florysty.

Kalendarz z własnoręcznie zaprojektowaną okładką trafi do zwycięskiego autora.

Brzmi fajnie? Przyłączysz się do zabawy? Nagroda będzie Twoja!

Do zabawy może dołączyć każdy, kto nadeśle swój projekt nawet w trakcie trwania konkursu. Im szybciej tym większa szansa na zebranie większej liczby polubień.

Prześlij nam projekt swojej okładki na FB na profilu Kalendarz Florysty, lub na e-mail: a.dabrowski@wsparcieflorystow.pl, lub po prostu pocztą tradycyjna na adres Florand S.C. Bożejowice 1c, 59-700 Bolesławiec.

Termin nadsyłania projektów – do 31 sierpnia 2017.

Walka o LAJKI od 8 września 2017 do 22 września 2017.

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.