Podaruj voucher na szkolenie

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Edukacja z zakresu przedsiębiorczości ma wpływ na efektywność działania florystycznej firmy. Uczestnicy szkolenia potwierdzają, że wiedza zdobyta na dwudniowym szkoleniu pozwoliła na wybór odpowiedniej strategi działania. Po tym szkoleniu połączenie pasji i biznesu jest dużo łatwiejsze. Prowadzenie firmy dzięki zaproponowanym, sprawdzonym rozwiązaniom stanie się przyjemniejsze i mniej pracochłonne.

Mamy pomysł na niebanalny prezent!

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować prezentem prowadzi florystyczną firmę, podaruj jej upominek w formie vouchera na szkolenie Kwitnące Przedsiębiorstwo. Plan szkoleń na rok 2019 możesz znaleźć na naszej stronie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt

Jeżeli zainteresowała Cię nasza propozycja skontaktuj się z nami (telefon, mail, messenger). Podaj dane osoby obdarowanej. Imienne zaproszenie możemy wydrukować i wysłać pocztą lub przesłać dokument PDF w formie elektronicznej. Zaproszenie będzie ważne przez jeden rok od daty zakupu bonu.

Inne szkolenia

Organizujemy również inne szkolenia z zakresu biznesu florystycznego. Wszystkie opisane są na stronie. Jeżeli zainteresuje Cię tematyka innych szkoleń skontaktuj się z nami. Na każde z nich możemy przygotować zaproszenie w formie bonu upominkowego.

Specjalna cena

Na przygotowane przez nas bony podarunkowe proponujemy bonifikatę w kwocie 200 zł! Do 24 grudnia 2018 voucher o wartości 850 zł możesz kupić  w cenie 650 zł. Jest to kwota brutto, wystawiamy faktury VAT. 

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.