One rose system - system sprzedaży pojedynczych róż W Kwiatomacie - bez wątpienia ta możliwość wzbudziła największe zainteresowanie na Targach Gardenia

Nowości w Kwiatomacie PRO

Andrzej DąbrowskiWF 1 Comments

Mocno przepracowaliśmy ten rok i z wersji v.3 krok po kroku doszliśmy do wersji v.7 Kwiatomatu PRO. Pomysły użytkowników,innowacyjność producenta sprawiają, że nasze Kwiatomaty rozwijają się bardzo intnsywnie a dodatki, któe dzięki temu powstają zachwycają właścicieli Kwiatomatów i klientów, którzy na codzień kupują w nich bukiety kwiatów. Ważne dla nas jest to, aby te innowacje mieć możliwość dodawania do tych Kwiatomatów, które już działają w różnych miastach w Polsce.

Targi Ogrodnicze Gardenia w Poznaniu są idealną okazją, aby osobom zainteresowanym zaprezentować wszystkie nowe funkcje naszego Kwaitomatu. O kilku z nich wszyscy dowiedzieli się dopiero na targach, co było dużą niespodzianką nawet dla osób, które mają już swoje Kwiatomaty.

My dobrze wiemy, że nasz Kwiatomat jest najbardziej zaawansowanym Kwiatomatem na rynku. A wszystkie te bajery polepszają jego wygląd i funkcjonalność.

  • One rose system – system sprzedaży pojedynczych róż – bez wątpienia ta możliwość wzbudziła największe zainteresowanie
  • F 360 system – system obrotowych półek do jeszcze lepszej prezentacji flowerboxów, lasów we szkle
  • BOXCO system – łączenie w dowolnym momencie 2 boxów, teraz możesz sprzedawać w Kwiatomacie nawet największe bukiety ?
  • Dodatkowy monitor reklamowy 10,1 – idealny do przekazu treści informacyjnych i reklamowych
  • Dodatkowy kaseton boczny – jeszcze lepiej widoczny w nocy Kwiatomat, teraz już nikt nie przejdzie koło niego obojętnie
  • Zmiana koloru i barwy oświetlenie – szybkie indywidualne dopasowanie barwy światła do bukietu w szafce
  • VISIBILITY PRO system – jeszcze lepsza ekspozycja bukietu

#wsparcieflorystow#bukietomat#kwiatomat#FlowerMat#BlumenMat#BluMat#BouquetMat#kvetenstvi#kwiatomat24

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Komentarze(y) 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.