Szklarnia do ekspozycji kwiatów w kwiaciarni

Andrzej DąbrowskiWF Dodaj komentarz

Szklarnia, która zapewnia optymalne warunki dla przechowywania i ekspozycji kwiatów ciętych w kwiaciarni

W branży kwiatowej, gdzie estetyka i świeżość są kluczowe, wprowadzamy rewolucyjny produkt, który nie tylko spełnia praktyczne potrzeby przechowywania kwiatów ciętych, ale także dodaje nowy wymiar do prezentacji. Nasza najnowsza innowacja to chłodnia modułowa w stylu loftowej szklarni, której estetyka idzie w parze z optymalnymi warunkami przechowywania, przedłużając trwałość i świeżość kwiatów.

Estetyka Spotyka Funkcjonalność

Chłodnia modułowa, inspirowana designem loftowej szklarni, nie tylko zapewnia optymalne warunki przechowywania, ale również tworzy wyjątkową przestrzeń ekspozycji. Ściany szklane pozwalają na pełne doświetlenie wnętrza, eksponując piękno każdego kwiatu. Oto kilka kluczowych korzyści związanych z ekspozycją kwiatów ciętych w takiej chłodni:

 1. Estetyka i design:
 • Szklane ściany chłodni modułowej nadają przestrzeni elegancji i nowoczesności.
 • Estetyczne otoczenie podkreśla piękno i delikatność każdego kwiatu, przyciągając uwagę klientów.
 1. Unikalna prezentacja produktu:
 • Kwiaty prezentowane w chłodni modułowej stają się niemal dziełami sztuki, co zwraca uwagę klientów na detale i kształty.
 • Każdy kwiat ma szansę być gwiazdą prezentacji, co podnosi wartość estetyczną oferowanego asortymentu.
 1. Tworzenie wyjątkowej atmosfery:
 • Oświetlenie wnętrza chłodni modułowej może być dostosowane, tworząc różne atmosfery w zależności od pory dnia czy sezonu.
 • Klienci mogą doświadczyć kwiatów w różnych warunkach, co sprawia, że zakupy stają się bardziej emocjonalne.

Optymalne warunki dla kwiatów

Oprócz walorów estetycznych, nasza chłodnia modułowa jest zaprojektowana tak, aby utrzymywać optymalne warunki dla długotrwałej świeżości kwiatów ciętych. Oto jak optymalne warunki przechowywania wpływają na trwałość kwiatów:

 1. Kontrola Wilgotności:
 • Chłodnia modułowa umożliwia precyzyjną kontrolę wilgotności, co jest kluczowe dla utrzymania świeżości kwiatów.
 • Optymalna wilgotność przedłuża trwałość kwiatów i zapobiega nadmiernemu przesuszeniu czy nadmiernemu nawilżeniu.
 1. Stała temperatura:
 • Stabilna temperatura w chłodni modułowej utrzymuje kwiaty w optymalnych warunkach.
 • Zapobiega to przedwczesnemu otwieraniu się pąków i przedłuża trwałość kwiatów na etapie prezentacji i sprzedaży.
 1. Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi:
 • Chłodnia modułowa chroni kwiaty przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak nagłe zmiany temperatury czy ekstremalne warunki atmosferyczne.
 • Ochrona przed tymi czynnikami przekłada się na dłuższą żywotność i jakość kwiatów.

Chłodnia modułowa w stylu loftowej szklarni to nie tylko praktyczne rozwiązanie dla przechowywania kwiatów ciętych, ale również inwestycja w estetykę prezentacji i długotrwałą świeżość kwiatów. Oferuje ona unikalne doświadczenie zarówno dla klientów, jak i przedsiębiorców z branży kwiatowej, wprowadzając nową jakość do ekspozycji kwiatów ciętych.

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.