Zaproszenie na szkolenie Kwitnące przedsiębiorstwo - Rynek Hurtowy Bronisze

Szkolenie Kwitnące Przedsiębiorstwo – Bronisze

Andrzej DąbrowskiWF 1 Comments

Jakie predyspozycje powinien mieć przedsiębiorca florystyczny?

Bez wątpienia jest to działalność artystyczna i trzeba mieć to „coś”. Wiedzę można zdobyć i wiele umiejętności można się wyuczyć, lecz trzeba mieć ten zmysł artystyczny, dobry smak i wyczucie. Do tego dochodzą cechy jakie powinien posiadać każdy przedsiębiorca: kreatywność, innowacyjność, pewność siebie, brak obaw przed podejmowaniem ryzyka, determinacja, ambicja, asertywność optymizm, gotowość do współpracy. Każdy właściciel kwiaciarni powinien zdobyć wiedzę i umiejętności florystyczne, ale przede wszystkim umiejętność skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem. Ważna jest również umiejętność skutecznej sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta. Dopiero kompleksowe połączenie tych dziedzin pozwoli firmie florystycznej osiągnąć sukces.

Jeśli Twój biznes pochłania dużo cennego czasu i energii, a nie daje coraz więcej pieniędzy, to już najwyższy czas to zmienić! Odblokuj rozwój swojej firmy, otwórz się na biznes!

Uwaga!

Dwudniowe szkolenie Kwitnące przedsiębiorstwo w cenie 370 zł. A dla stałych klientów Rynku Hurtowego Bronisze posiadających Kartę Florysty cena jeszcze niższa – 280 zł!

Dlaczego tak tanio?

Tym razem działam na zaproszenie Kwiaty Bronisze. Oni organizują całe wydarzenie, dzięki czemu koszty są zminimalizowane, a wręcz dofinansowane.

  • To idealna okazja na spotkanie, to dobry moment na krok w kierunku efektywnego biznesu.
  • Jeżeli chcesz zdobyć wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym to nadarza się świetna okazja. 23 i 24 sierpnia planowane jest szkolenie Kwitnące przedsiębiorstwo – Rynek Hurtowy Bronisze.
  • Normalnie to dwudniowe szkolenie kosztuje 950 zł. Tym razem to szkolenie będzie kosztowało dużo mniej.

To jak, zachęciłem? Kto skorzysta z tego szkolenia? Tak tanio jeszcze nie było i długo nie będzie!

https://www.bronisze.com.pl/pl/szkolenia/szkolenie-kwitnace-przedsiebiorstwo-jak-efektywnie-prowadzic-kwiaciarnie?

Każde szkolenie Kwitnące Przedsiębiorstwo jest inne, podobne, ale inne. Około 80% treści to plan, powtarzalność, a 20% czasu pozostawiam sobie na reakcję na pytania od uczestników i na ciekawe dyskusje.

Kto jeszcze chętny? Proszę o kontakt – 601375900.

Uwaga!

Nie zwlekaj z decyzją, ilość miejsc ograniczona, zapisz się już teraz i niezwłocznie opłać zgłoszenie przelewem. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat!

O Autorze

Andrzej Dąbrowski

Facebook Twitter

Andrzej Dąbrowski – magister ekonomii. Urodził się, mieszka i pracuje w Bolesławcu. Wżenił się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostał do dzisiaj. W międzyczasie ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynał od prowadzenia kwiaciarni , rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni (Bukieciarz, Amazonia, Kwieciarnia). W między czasie rozwinął sprzedaż hurtową i import pod marką Kwiatostan. Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florysty i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuje się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym. Obecnie świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas dwudziestopięcioletniej działalności w biznesie florystycznym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO - Flora i Florysta.

Komentarze(y) 1

  1. Byłam, skorzystałam i bardzo dziękuję p Andrzejowi, za to, że zechciał podzielić się z nami swoimi cennymi doświadczeniami. Teraz tylko zostaje mi wprowadzić w życie te pomysły, które zrodziły się w mojej głowie podczas bogatych w wiedzę wykładów
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.